dr n. med. Jerzy Śpikowski

Kardiolog

Wladyslaw ,Olesnica,12.12.2014 Mialem to szczescie,17-lat temu trafilem pod opieke lekarska pana doktora.Pomimo powaznych schorzen,przez caly ten okres skutecznie mnie leczyl.Mam do niego pelne zaufanie,kompetentny i konktretny.Do kazdego przypadku podchodzi wszechstronnie wykraczajac poza kardiologie.Wizyty prowadzi w posob fachowy i zawsze moge liczyc na wyczerpujace wyjasnienia i trafny dobor lekow.Duza role w poczuciu bezpieczenstwa odgrywa fakt, ze jest mozliwosc kontaktu telefonicznego.Dzieki fachowej opiece mimo podeszlego wieku ciesze sie dobrym zdrowiem.Zdecydowanie polecam pana doktora.Z wyrazami uznania za troske,profesjonalizm i opieke lekarska-wieloletni pacjent.

Wladyslaw ,Olesnica,12.12.2014

lekarz do ktorego mam zaufani madry i kompetentny pacieta traktuje jak partnera a nie jak sie czesto zdaza jak osla ktoremu nie nalezy nic tlumaczyc bo jest ciemny jak tabaka w rogulaczy moja mame od 10 lat i nigdy mnie nie zwiodl polecam

umie rozpoznać chorobę, jest świetny, cała moja rodzina i wszyscy moi znajomi do niego chodzą

dobry fachowiec,posiadający ogromną wiedzę

dobry fachowiec,posiadający ogromną wiedzę