Jerzy Stelmach

Urolog

Pan Doktor Stelmach to przede wszystkim lekarz z powołania. Niepodważalnym faktem jest to, że jest to lekarz, a jednocześnie człowiek z pasją - pasją pomagania tym, którzy go potrzebują. Swoją pracę traktuje bardzo profesjonalnie i nie pozwala sobie na żadne niedopatrzenia. Dokładny, skrupulatny, szczery. Przyjazny pacjentom i bardzo wyrozumiały. Już po pierwszej wizycie zdobył moje zaufanie, a na każdej kolejnej utwierdzał mnie tylko w tym, że wybór Pana Doktora jako lekarza prowadzącego był bardzo trafny. Jeśli kiedykolwiek wyobrażałem sobie jak będą wyglądały wizyty u urologa zanim do nich doszło, to właśnie w takich warunkach jakie zapewnia gabinet Pana doktora. Pan doktor nigdy nie dał mi odczuć, że na wizycie musi się gdzieś spieszyć. Odpowiadał wyczerpująco na każde zadane pytanie. Z szczerego serca polecam tego lekarza.

Charakterny i konkretny jest to fakt, ale bardzo dokladnie tlumaczy co bylo przedmiotem ostatniej wizyty, w czasie badania na biezaco dokladnie tlumaczy stan zdrowia/ widok na USG czy tez wynik innego badania, dokladnie mowi co jest lub moze byc przyczyna danej dolegliwosci. Sprawia wrazenie specjalisty znajacego sie na swojej profesji.

Ja byłam u tego lekarza i może powie co myśli ale jest dobrym specjalistą ,mi pomógł jak zachorowałam i dzięki niemu szybko doszłam do zdrowia a byłam u prywatnego urologa i nic tylko mnie odsyłał bo miałam kamienie na nerce słabocieniujące a dr.S. poradził sobie,moim zdaniem polecam doktora ja bym na innego urologa już go nie zamieniła.

Witam poprzednie negatywne komentarze nijak mają się do prawdziwego wizerunku Pana doktora. Jest to na prawdę fachowy lekarz. Bardzo miły, uśmiechnięty i sympatyczny. Chętnie odpowiada na pytania :) Polecam wszystkim pacjentom.

Po moich doświadczenieach z 2 lekarzami urologami leczacymi moja prostatę ten lekarz okazał soie najbardziej kompetentny

Wciąż poszukujesz "Urolog Żywiec"?

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec
Revitamed, II Filia Przychodni ,, Nasza Rodzina”
ul. Kondratowicza 1C

32-650 Kęty
Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Kościuszki 8
34-350 Węgierska Górka
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie - Gabinet Lekarza Pierwszego Kontaktu w Zakopanem
ul. Jagiellońska 32
34-500 Zakopane