Urolog Żywiec

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Sandra

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Pan Doktor Stelmach to przede wszystkim lekarz z powołania. Niepodważalnym faktem jest to, że jest to lekarz, a jednocześnie człowiek z pasją - pasją pomagania tym, którzy go potrzebują. Swoją pracę traktuje bardzo profesjonalnie i nie pozwala sobie na żadne niedopatrzenia. Dokładny, skrupulatny, szczery. Przyjazny pacjentom i bardzo wyrozumiały. Już po pierwszej wizycie zdobył moje zaufanie, a na każdej kolejnej utwierdzał mnie tylko w tym, że wybór Pana Doktora jako lekarza prowadzącego był bardzo trafny. Jeśli kiedykolwiek wyobrażałem sobie jak będą wyglądały wizyty u urologa zanim do nich doszło, to właśnie w takich warunkach jakie zapewnia gabinet Pana doktora. Pan doktor nigdy nie dał mi odczuć, że na wizycie musi się gdzieś spieszyć. Odpowiadał wyczerpująco na każde zadane pytanie. Z szczerego serca polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Mariusz

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej