lek. dent. Joanna Bochniak

Pełen profesjonalizm, zawsze z przerażeniem wchodziłem do stomatologa do Doktor idę bez ugietych nóg, lekarz z powołania, szczerze polecam

Szczerze polecam Panią Joannę, najlepsza dentystka do jakiej chodzilam! Chodzi do niej cała moja rodzina oraz znajomi. Cierpliwa, wyrozumiała, a najwazniejsze świetnie wykonuję swoją pracę. Wszystkim ją polecam.

Bardzo dobry stomatolog chodze tylko do niej .Geniusz w swoim fachu. Jest jednym z niewielu lekarzy do których przychodzi się z przyjemnością i wychodzi z uśmiechem na ustach :) polecam.Uciekła mi z Polic ,ale udało mi się ją odnalezć ;)

Jestem zadowolona. Zawsze bałam się dentystów więc jako osoba dorosła wstydziłam się chodzić do lekarza, jednak cierpliwość Pani Joanny i fachowe podejście do pacjenta są na wagę złota. Przed zabiegiem wytłumaczyła dokładnie co i jak i wytrzymała moje ataki paniki. Jak leczyć zęby to tylko u Pani

przyłączam się do pozytywnych opinii, w pełni zasłużonych, dla znakomitego lekarza w osobie Pani Joanny , która to jest świetnym wzorcem do naśladowania zarówno przez młodych adeptów stomatologicznego rzemiosła jak i starszych stażem i wiekiem dentystów. To jeden z tych lekarzy z poczuciem misji i ogromnej satysfakcji z wykonanego zawodu. Prawdziwa Profesjonalistka. Dziękuję

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Police"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin