dr Joanna Huzior

Po nieudanej wizycie u dendystki, która narobiła więcej złego niż dobrego, Pani Doktor przyjęła mnie od razu, bez czekania w kolejce i zajęła się profesjonalnie moim bolącym zębęm. Gdyby nie ona byłbym spuchnięty na maksa. Uratowała mnie w mgnieniu oka przd ogromnym bólem! Polecam

ta pani doktor wie po co wybrała zawód lekarza -prawdziwy lekarz z powołania

ta pani doktor wie po co wybrała zawód lekarza -prawdziwy lekarz z powołania

Pdr.Huzior jest bardzo dobrym lekarzem .Zawsze miła usmiechnieta .Pomogła mi gdy miałam problem z ząbkami u 5 letniego dziecka.Poleciłam p dr swoim koleżankom z pracy i są bardzo zadowolone .Gratuluję Pdr jest Pani wspaniała ZT

Muszę przyznać że pani doktor jest miłą osobą jednak nie polecam jej. Leczenie dwóch zębów ( miały być wymienione wypełnienia)skończyło się leczeniem kanałowym z tym że pani doktor źle zatruła zęby przez co ponisłam dodatkowe koszty gdyż musiał je inny stomatolog zatruwać jeszcze raz. Strata czasu i pieniędzy. Mojemu mężowi natomiast do zęba który miał już usunięte nerwy, a kanały wypełnione - zamiast wypełnienia dała lekarstwo , które jak sie później okazało daje się dzieciom aby ząb się zregenerował. Myślę że stomatolog nie powinien popełaniać takich błędów. Wynika to pewnie z wieku pani doktor oraz z małego jeszcze doświadczenia. Oczywiście pani doktor potrzebuje do zrobienia zęba wizty podwójnej(40 min) , a nastepnie poświęca pacjentowi 15 min.

Bardzo profesjonalny lekarz. Dziś odbyłam pierwszą wizytę. Pani doktor była bardzo wyrozumiała i po kolei wytłumaczyła mi przebieg leczenia. Jestem zadowolona. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134