dr n. med. Joanna Mazurek

Psychiatra dziecięcy, Psychoterapeuta

Lekarz o dużym doświadczeniu i powołaniu. Wyróżnia się niezwykłą cierpliwością. Bardzo skuteczna i kompetentna. Prawdziwy lekarz, polecam.

Pani Mazurek dużo mi pomogła. Dzięki niej udało mi się również wyjść wcześniej ze szpitala .

Leczyłam się u dr. Mazurek pare lat. Mogę stwierdzić, że na dzisiejszych lekarzy o tej specjalizacji jest dobra.

Chodziłam do Pani doktor i powiem szczerze ze dalej chce... Mam teraz bardzo ciężki okres i nie układa mi się z rodzicami... Gdy rozmawiam z panią doktor i powiem jej wszystko ona mi doradzi co mam zrobić a sama bym sobie nie poradziła...przez pewien okres miałam problemy miałam afonie czyli nie mogłam mówić miałam zablokowane struny na tle nerwowym... dziki pani doktor i spotkaniami z Nia wszystko wróciło do normy już nie mam problemów lecz zaczęły się inne... Rozmowy Z Nią dały mi bardzo wiele do zrozumienia i pomogły mi ...

zaczęły się inne... Rozmowy Z Nią dały mi bardzo wiele do zrozumienia i pomogły mi bardzo!!!
Mogę jej się zwierzyć ze wszystkiego bo wiem ze mi pomorze i doradzi wysłucha mnie i da wsparcie!! Jest to znakomity lekarz polecam BARDZO!!!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra dziecięcy Wrocław"?

mgr
Piotr Koremba

Kwiska 5/7 lok. 1
54-203 Wrocław

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław