Filtruj terminy

Psychiatra Dziecięcy Wrocław

dr Zofia Makowicz

Pediatra, Psychiatra dziecięcy

Centrum Neuropsychiatrii "NEUROMED" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Białowieska 74a
54-235 Wrocław

Mimo negatywnych opinii na tej stronie, pierwszą wizytę oceniam pozytywnie. Bardzo uprzejma pani doktor, wysłuchała bez pośpiechu, zadawała pytania, wystawiła odpowiednią diagnozę, leki, skierowania itp. Poczułam zrozumienie oraz że ktoś przejął się moim stanem na poważnie.

dr n. med. Joanna Mazurek

Psychoterapeuta, Psychiatra dziecięcy

Kleczkowska 29
50-040 Wrocław

Korzystałam z usług pani doktor przez dłuższy czas. Próbę samobójczą po której trafiłam do szpitala uznała za Próbę zwrócenia na siebie jej uwagi, którą należy zignorować. Zupełnie zignorowała zespół stresu pourazowego. Czarę goryczy przelała się gdy usłyszałam że moje ciało jest zdeformowane i nikt mnie nigdy nie pokocha jeśli nie schudnę, bo zdrowe odżywianie i utrzymanie wagi to najłatwiejsza część dbania o siebie... Wiedza o psychodietetyce i zaburzeniach odżywiania pozostawia ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Bożena Piróg

Psychiatra dziecięcy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży
al. Kasprowicza
Wrocław

Wyjątkowo nieuprzejma pani doktor. Długo leczy pacjenta bez żadnych rezultatów. Bardzo wiele rzeczy wmawia, np. ma odmienne zdanie na temat odczuć czy myśli pacjenta. Zdecydowanie nie polecam

lekarz Małgorzata Pyka

Psycholog dziecięcy, Psychiatra

Zielińskiego 41
54-421 Wrocław

Nieprofesjonalna, nieprzyjemna i kompletnie nie znająca się na swoim fachu. Proszę sobie wyobrazić jakim psychologiem trzeba być by npo usłyszeniu o traumatycznym przeżyciu odpowiedzieć dla pacjenta "no to ja nie wiem, ja tego nie rozumiem, proszę sobie z tym poradzić".
Opinia dodana przez: Mikołaj

lekarz Monika Szewczuk-Bogusławska

ul. Łaska 13
54-616 Wrocław

lekarz Magdalena Koterwa-Kniaź

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

lekarz Joanna Mazurek