dr n. med. Tomasz  Gondekdr n. med. Tomasz  Gondek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Gondek

Psychiatra

Lekarz, doktor nauk medycznych, specjalista psychiatrii. Jego zainteresowania kliniczne obejmują głównie zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe (nerwice), zaburzenia osobowości, ADHD u dorosłych oraz współchorobowość zaburzeń psychicznych i somatycznych. Pacjentów przyjmuje od wtorku do czwartku w gabinecie przy pl. Teatralnym 3/44, a w piątki i w soboty w Gabinetach Iter przy ul. Zakładowej 9G/4 we Wrocławiu. Pierwsza konsultacja trwa 60 minut, kolejna 30 minut. Consultations also in English.

Pan Tomasz Gondek to najlepszy psychiatra, u jakiego byłam. Szczerze polecam wizytę u niego, zwłaszcza tym, którzy się wahają/boją. Pan Gondek nie ocenia i uważnie słucha pacjenta.