lekarz Ewa Olszewska-Wnęk

Psychiatra

Witam serdecznie nie powinnam może była tu pisać, ale muszę podzielić się czymś, mianowicie.. Dzwoniłam do ww. pani doktor i nie odbierała. Po kilku godzinach oddzwoniła, ja nie bardzo kojarzyłam kto dzwoni, bo nie zapisałam numeru. Szanowna pani potraktowała mnie tak opryskliwie, niegrzecznie i odpychająco, że nigdy w życiu nie wybrałabym się do niej. Rozumiem że można mieć gorszy dzień, czy cokolwiek, ale tak nie rozmawia się z ludźmi, zwłaszcza, gdy jest się osobą dość publiczną. Dawno się z takim, nazwijmy to, chamstwem, nie spotkałam. Odradzam.

Witam serdecznie

Gdyby nie Pani doktor, to chyba bym zwariowała. W pełni zrozumiała mój problem, wytłumaczyła przyczyny i przepisała leki, które pozwoliły mi normalnie funkcjonować. Dzięki temu wszystkiemu wyszłam z choroby.Pani doktor jest przesympatyczna,zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba a co najważniejsze zawsze w razie potrzeby jest pod telefonem.POlecam w 100%!!!

Pani doktor jest bardzo uprzejma i zaangażowana. Wnikliwie analizuje sytuację pacjenta. Miałam kontakt z wieloma lekarzami tej profesji, ale ta doktor wzbudza moje zaufanie, leki zaaplikowane przez Panią doktor pomogły.