dr n. med. Patryk Piotrowskidr n. med. Patryk Piotrowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Patryk Piotrowski

Psychiatra

Adiunkt w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, specjalista psychiatra, specjalista terapii środowiskowej.

Ukończył Wydział Lekarski UM we ...

Ukończył Wydział Lekarski UM we Wrocławiu. Podczas studiów był stypendystą na Uniwersytetach w Padwie i Perugii oraz słuchaczem studiów podyplomowych w kierunku Menedżer Ochrony Zdrowia.

Dr Piotrowski odbywał specjalizację z psychiatrii w trybie rezydenckim, a 2008 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską w dziedzinie psychiatrii.

Od 2007 roku zasiada...

Wizyta dotyczyła mojej mamy (92 lata), która od dłuższego czasu ma problemy psychiatryczne (stany lękowe, urojenia, depresje). Pan Doktor w ciepły i delikatny sposób nawiązał kontakt z pacjentką, wzbudził jej zaufanie i przeprowadził nieskomplikowane testy które pozwoliły szybko zdiagnozować problem. Zaproponował adekwatną terapię farmakologiczną. Mama zgodziła sie na leczenie. Podziwiam profesjonalizm i empatyczne podejście Pana Doktora do pacjentki, co w przypadku osób starszych jest bardzo ważne. Polecam miłą atmosferę w gabinecie i fachowość Pana Doktora.

Polecam miłą atmosferę w gabinecie i fachowość Pana Doktora.

Polecam dr Piotrowskiego całym sercem. Mam spore problemy i dopiero od niego dostałem lek, który trafił w sedno. Myślę, że dobry wywiad lekarski naprawdę może wiele zdziałać. Dziękuję Panie doktorze.