dr n. med. Jacek Radzik

Psychiatra

Ja byłam u pana dr prywatnie,nie wiem czy ma to znaczenie i jak przyjmuje na nfz. Jest dobrym obserwatorem umie słuchać co czyni go rewelacyjnym specjalistą od tego typu schorzeń, bo chory idąc do niemilego psychiatry to ma ochotę zrobić Sobie jeszcze większą krzywdę. Docieka w czym problem, stara się dobrać odpowiednie leczenie pacjenta dyskutując razem z nim, przede wszystkim jest psychiatra, który nie opiera się tylko na farmakologii, duże znaczenie ma terapia dla p. Dr Radzika. Przede wszystkim stały kontakt z pacjentem przez telefon z czym się 1 raz spotkałam, każe dzwonić z wynikami, jak podziały leki itp.
Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza
Pozdrawiam i życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia.

Lekarz z powołania. Bardzo mi pomógł. Polecam każdemu w 100%. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Doktor wspaniale odtruł mnie od alkoholu. Napisał leki, kroplówki. Teraz myślę o terapi.. Nie wiecie gdzie jest sensownie? Znajomy był na Kraszewskiego, ale tam ponoć ponoć po odejściu dr Radzika jest kiepsko. Polecacie coś ? Jakąś placówkę ?

Naprawdę wspaniały lekarz z powołaniem! Trafna diagnoza, wysłuchał i skuteczny plan leczenia, dzięki któremu wychodzę na prostą, jeszcze raz dziękuję

Super lekarz, potrafi słuchać, diagnoza trafna. Leki dobrane skutecznie. Dziękuję!

Nigdy nie odmówił mi wypisania recepty... polecenia godny lekarz

Nigdy nie odmówił mi wypisania recepty... polecenia godny lekarz

To jest prawdziwy lekarz z powołania leczę się u pana doktora kilka lat z niejednego dołka alkocholowego mnie wyciągnol nigdy nie spisał na straty

Bardzo dobry lekarz. Pomógł zarówno mnie jak i mojej żonie. Trafnie diagnozuje źródło problemu i dobiera odpowiednie leki - Polecam!

Doktór załatwił sprawę leczenia mojego syna bardzo sprawnie, dał dobre leki i wysłał do super terapeutki. Tylko polecić.

Bardzo porządny lekarz. Cieszę się, że w końcu trafiłam na ODPOWIEDZIALNEGO psychiatrę, który mi na prawdę pomaga.