dr n. med. Jacek Radzik

Psychiatra

Bardzo polecam lekarza Jacka Radzika. Szybko ustalony termin wizyty. Profesjonalna konsultacja. Juz kilka razy korzystalem z jego uslug i zawsze stawiane diagnozy skutkowaly owocnym leczeniem.

Serdecznie dziękuję za opiekę. Każda wizyta jak i rozmowa z Panem przywraca mi chęć do życia Takiego lekarza można polecić wszystkim z problemami Pozdrawiam

Serdecznie dziękuję za opiekę.
Każda wizyta jak i rozmowa z Panem przywraca mi chęć do życia
Takiego lekarza można polecić wszystkim z problemami
Pozdrawiam

Specjalista godny polecenia, czuć, że potrafi słuchać drugiej osoby i bardzo zależy mu na rozwiązaniu problemów. Skutecznie dobrał leki i wspierał przez cały okres terapii. Szczerze polecam.

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji z dr Radzikiem. Pan doktor budzi zaufanie, rzeczowo podchodzi do sprawy, a przede wszystkim ma dobre podejście do pacjenta, potrafi słuchać, a jego zalecenia są skuteczne. Polecam.

Bardzo dobry, uczciwy i profesjonalny lekarz. Pomaga mi od dłuższego czasu i nie mogę mu niczego zarzucić

Lekarz z powołania. Bardzo mi pomógł. Polecam każdemu w 100%. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Naprawdę wspaniały lekarz z powołaniem! Trafna diagnoza, wysłuchał i skuteczny plan leczenia, dzięki któremu wychodzę na prostą, jeszcze raz dziękuję

Super lekarz, potrafi słuchać, diagnoza trafna. Leki dobrane skutecznie. Dziękuję!

Doktor wspaniale odtruł mnie od alkoholu. Napisał leki, kroplówki. Teraz myślę o terapi.. Nie wiecie gdzie jest sensownie? Znajomy był na Kraszewskiego, ale tam ponoć ponoć po odejściu dr Radzika jest kiepsko. Polecacie coś ? Jakąś placówkę ?

Nigdy nie odmówił mi wypisania recepty... polecenia godny lekarz

Nigdy nie odmówił mi wypisania recepty... polecenia godny lekarz