dr n. med. Jacek Radzik

Psychiatra

Pan Doktor jest empatyczny i wie w jaki sposób przeprowadzić wywiad z pacjentem, tak aby było to komfortowe. Po zadaniu kilku pytań, postawił odpowiednią diagnozę i ustalił plan leczenia. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc jaką otrzymałam od Pana Jacka.

Nie wyobrażam sobie innego lekarza, któremu mogłabym powierzyć swoje zdrowie psychiczne. Cierpliwie słucha, bardzo dokładnie analizuje, dzięki temu mocno wspiera i dodaje otuchy. Polecam serdecznie

Szczerze polecam Pana doktora. Bardzo dobrze postawił diagnozę i dobrał leki. Cierpliwie słucha pacjenta i posiada ogromną wiedzę.

Szczerze polecam, Pan Doktor bardzo profesjonalnie zajął się moimi problemami, wykazując się przy tym olbrzymią wiedzą ale też empatią w podejściu do mojej rodziny i do mnie jako pacjenta. Oby więcej było takich lekarzy.

Dobry kontakt z lekarzem, duża wiedza i pełen profesjonalizm . Dogodne terminy wizyt, pełne zrozumienie problemu i szybkie rezultaty przepisanej terapii. Mogę spokojnie polecić tego specjalistę.

Prawdziwy profesjonalista poświecił mi duzo czasu i uwagi jeśli miałbym kogokolwiek polecić to własne dr Jacka

Bardzo dobry specjalista, zawsze profesjonalny i pomocny . Potrafi znaleźć czas kiedy tego potrzebujesz

Dzień dobry, regularne wizyty u Pana doktora, wpłynęły na lepszą jakość mojego życia, poprawiły się relacje z innymi ludźmi, zacząłem dostrzegać błędy, których następstwa bardzo negatywnie na mnie oddziaływały. Przeszedłem terapię, wróciłem na właściwe tory życia. Szczerze polecam Pana doktora!

Pan Doktor jest najlepszym lekarzem, jakiego spotkałam. Bardzo szybko postawił trafną diagnozę, przepisał leki, które pomagają. Jest bardzo empatyczny. Zawsze chętnie doradzi. Widać, że zależy mu na zdrowiu pacjenta. Do tego wizyta u Pana Doktora kosztuje stosunkowo mało, w porównaniu do innych lekarzy. Bardzo polecam

Kiedy przyszedłem a właściwie dotelepałem się do Pana Doktora nie miałem już wiary w cokolwiek. Próbowałem wszelkich chyba prób pokonania demona alkoholizmu ! Nikt z rodziny ani ze znajomych nie wierzył, że cokolwiek w moim życiu mogłoby się jeszcze zmienić. Cuda się jednak zdarzają - Pan Doktor okazał się nie tylko osobą miłą ale natchnął mnie optymizmem, którego już nie miałem od lat. Skutecznie wyciągnął mnie z bagna - faceta, który nie miał już nawet marzeń - a teraz od prawie pięciu lat te marzenia nie tylko ma ale nawet je spełnia. Dziękuję Panie Doktorze ! Ten człowiek sprawi, że uwierzycie, że nie ma rzeczy niemożliwych!!! Polecam serdecznie!!!