dr n. med. Jacek Radzik

Psychiatra

Pan Jacek sprawnie i trafnie rozpoznał problem oraz dzięki swojemu doświadczeniu leczenie przebiegło tak jak sobie to wyobrażałem. Do tego przystępna cena nie pozwala mi pozostawić innej opinii niż 5!

Najlepszy lekarz psychiatra na Dolnym Śląsku, szczerze polecam, mi bardzo pomogł, moim znajomym również

Super lekarz cierpliwy. wyrozumiały konkretny w swoim zawodżie polecam wszystkim pacjentom zasługuje na 10 a nie na 5 gwiazdek

Polecam. Lekarz powolania.Sprawnie, szybko, konsultacja zdalna i do tego w przystępnej cenie.Jestem pod stala opieka o sobie chwalę.

Wyrazy uznania za zaangażowanie i poświęcony w leczenie pacjenta. Lekarz z powołania, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pozdrawiam, Pola

Pozdrawiam, Pola

Wizyta online, doktor spóźnił się 40 minut. Nie dość, że podważał moją obecną diagnozę i wysłał na dalsze badanie (zrozumiale) jednakże w tym momencie Pan doktor powiedział że na 40% nie będę potrzebować psychiatry a neurologa, a nie wiedział co te badania pokażą - gdybym nie była już tak oswojona ze swoją diagnozą, odstawiłabym leki na taką wiadomość. Dodatkowo Pan doktor próbował połączyć moją chorobę psychiatryczną z byciem LGBT. Nie polecam.

Nie polecam.

Lekarz bardzo uprzejmy, cierpliwy, slucha uważnie pacjenta. Poświęca dużo czasu pacjentowi, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, dokładnie i spokojnie wszystko tłumaczy. Zmienił zupelnie moje leczenie które dotąd nie przynosiło skutków. Postawił swoją, teafna jak się okazało diagnozę. Dzekuje ze trafiłam do tego lekarza. Dr Radzik dziękuję Panu za wszystko. Stasia

Dzekuje ze trafiłam do tego lekarza.
Dr Radzik dziękuję Panu za wszystko.
Stasia

Rewelacyjny facet , super podejście do pacjenta pomógł mi w życiu wiele razy. Dokładnie słucha nie ocenia , taka dobra dusza.

Jedyny, znakomity ktory podszedł do mojego zdrowia biorąc pod uwagę inne schorzenia. Żaden lekarz tak nie postąpił. Teraz czuję się świetne....zamiast tony tabletek dwie....Bardzo suteczne, dzięki właściwej diagnozie. Mialam wrażenie że po wejściu do gabinetu....juz doktor wszystko wie....Bardzo dokładnie mnie obserwować, słuchał zadawal pytania które były absolutnie trafne co do podejrzeń mojej choroby.POLECAM !!!!!!

Żaden lekarz tak nie postąpił.

„Doktor Jacek Radzik” – bardzo profesjonalny i miły Pan doktor, trafna diagnoza, przepisane leczenie szybko przyniosło ulgę. Dziękuje !” Artur S.

Artur S.