lekarz Joanna Sójka-Kupny

Generalnie gorąco odradzam. Kobieta podjęła się prowadzenia mojej ciąży. Po 2 miesiącach wyjechala na szkolenie o którym mnie nie poinformowała (2 miesiące szkolenia). Następnie pomimo z góry omówionych zostały one odwołane. Dowiedziałam się o tym z recepcji a nie od tej kobiety (która jak już wspomniałam prowadziła moja ciaze). Ponoc po prostu przestała współpracować z tą placówką. Za grosz profesjonalizmu. Tragiczne podejście. Nie powinna wykonywać tego zawodu!

Świetna lekarka. Profesjonalna i rzeczowa, a do tego sympatyczna. Odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia pacjentce każdą wątpliwość. Prowadziła moją ciążę i z każdej wizyty byłam bardzo zadowolona. Nadal będę chodzić do Pani Doktor.

Moim zdaniem Pani Doktor jest rewelacyjnym lekarzem. Poświęca czas pacjentce, wysłucha, przedstawi wszystkie możliwości w kwestii leczenie czy antykoncepcji, nic nie narzuca, sugeruje w sposób taktowny bez zbędnego wciskania farmaceutycznych nowości. Samo badanie wykonywane dokładne, szczególnie USG dość długo co zapewne pozwala na dokładniejsze zdiagnozowanie, bez najmniejszego problemu zleca badania. Pani Doktor bada w sposób bardzo delikatny, jest przesympatyczna, wyrozumiała, zawsze uśmiechnięta, na wizycie nie panuje atmosfera pełna jakiegoś stresu czy skrępowania jak to zwykle bywa ze względu na specyfikę tej specjalizacji wręcz przeciwnie pacjentka może czuć się swobodnie i o wszystko zapytać. Jako młoda pacjentka nie miałam wcześniej szczęścia znaleźć lekarza który choć trochę spełniłby moje oczekiwania czy w jakikolwiek sposób poświęcił odrobinę uwagi - aż do czasu jak trafiłam na Panią Doktor. Świetny ginekolog i sympatyczna młoda kobieta czyli osoba którą można polecić każdej kobiecie. Polecam! :)

Gorąco polecam Panią Doktor! Poleciłam ją tylu osobom, że zrobiły się strasznie długie kolejki :) Idealne podejście do pacjentki, którego życzyłabym sobie od każdego lekarza. Zlecila wnikliwe badania, zadawała mnóstwo pytań a ponadto zwróciła uwagę na kwestie, których nikt wcześniej nie zauważył.

wcześniej nie zauważył.

Przesympatyczna osoba o złotym sercu. Troszczy się o pacjenta. Potrafi wysłuchać i doradzić. Jestem bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz " Bieruń"?

Jana Pyki 8/6
41-806 Zabrze