lek. dent. Joanna Zawadzka

Bardzo sympatyczna, ciepła i co najważniejsze profesjonalna osoba. Starannie i bez pośpiechu wykonuję pracę na najwyższym poziomie.

Po wizycie u Pani stomatolog jestem bardzo usatysfakcjonowana . Podobało mi się to, ze Pani Joanna dokładnie wytłumaczyła mi zaistniały problem, oraz opisała dokładnie jak będzie przebiegało leczenie. Nie czułam się popędzana na zasadzie "bo następny pacjent czeka", co jest dla mnie bardzo ważne, gdyż każda wizyta u stomatologa wiąże się ze stresem. Patrząc jak pracuje razem z asystentką, można się czuć spokojnie. Tam nie ma zbędnego ruchu, wszystko jest jakby zaprogramowane i przewidziane. I na pewno nie ma pośpiechu. Kompleksowe, sprawne, szybkie i bezbolesne leczenie, odpowiednie podejście do pacjenta, ...

Kompleksowe, sprawne, szybkie i bezbolesne leczenie, odpowiednie podejście do pacjenta, cierpliwość, nowoczesność i profesjonalizm. Szkoda że pacjenci nie wpisują swoich opinii gdyż Pani doktor w pełni na nie zasłużyła.Jestem zadowolona i wkrótce czeka mnie kolejna wizyta u Pani stomatolog, ale już wiem że wszystko będzie ok.

Jest mi niezmiernie miło wystawić pierwszą opinię, aż jestem zdziwiona, że nikt wcześniej tego nie robił. Bardzo sympatyczna lekarz, z delikatnym podejściem do pacjenta. Nie robi fuszery na takt, tylko fachowo podchodzi do swojej pracy. Bardzo nowoczesne wyposażenie gabinetu, miła pomoc dentystyczna, polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3