Lekarze Stomatolog Gdynia

lek. dent. Ewa Sochacka

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Bardzo polecam Pani, która jest bardzo rzetelną, profesjonalną i kompetentną ntną lekarką. Ma indywidualne podejście do pacjenta, wykazuje duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, potrafi w sposób zrozumiały wyjaśnić przyczyny problemu i kompleksowo pokierować leczeniem. Jeszcze raz - gorąco polecam. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
                                       lek. dent. Dorota Łęgowska

lek. dent. Dorota Łęgowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Pro Centrum Stomatologiczne
ul. Legionów 100A/U1
81-472 Gdynia

Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście ze świetnie założonym celem do osiągnięcia. Efekt końcowy zawsze jest rewelacyjny. Dobrze wydana kasa.
Opinia dodana przez: Sławek
                                       lek. dent. Monika Chaba

lek. dent. Monika Chaba

Centrum Stomatologiczne BEAUTIFUL SMILE Monika Chaba
Unruga 39
81-181 Gdynia

Dr Chaba jest stomatologiem godnym polecenia szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Sprawiła, że mój 5-letni syn ze spokojem przekracza próg gabinetu a po wizycie chwali się swoimi kolorowymi plombami wszystkim dzieciom w przedszkolu. Spokój i opanowanie Pani Doktor jak również Pań asystentek jest nieoceniona, zawsze były w stanie przekonać syna, że leczenie jest niezbędne, jak obiecały, że nie będzie bolało, to nie bolało, ale też nie oszukiwały, gdy mogło zaboleć, ...
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Bożena Szatan

ul. Starodworcowa 1E/3
81-575 Gdynia

Tacy stomatolodzy, jak Pani doktor Bożena Szatan kreują w naszym kraju nowe standardy zarówno podejścia do pacjenta, jak i wykonywania wszelkich usług związanych z tym zawodem. Jest to przemiła, ciepła, wrażliwa i przyjazna osoba, która nikogo nie traktuje z góry. Zawsze znajdzie czas na chwilkę pogawędki przygotowując się do zabiegów, odpowie na wszystkie pytania i cierpliwie wytłumaczy jeśli pacjent czegoś nie rozumie. Poza tym to świetny fachowiec, który ma duże ...
Opinia dodana przez: kajolert
Super dentysta! Korzystam z jego usług od lat. Pełen profesjonalizm i dokładność. Zawsze pomoże w nagłych przypadkach. Polecam!!

Michał Sulik

DENTAL ART
Wielkokacka 2
81-611 Gdynia

Chodzimy do dr. Sulika całą rodziną (my, nasze dzieci i rodzice). Nie zamienilibyśmy dr Michala na żadnego innego stomatologa :). Jest super :).
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Marta Ławrynowicz

Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej
Żwirki i wigury (przy pogotowiu)
Gdynia

Na pierwszą wizytę trafiłam z polecenia przyjaciółki, która wiedziała, że cykor ze mnie. Pani doktor zajęła się nie tylko zębami, ale też moim lękiem przed stomatologiem. Pacjent ma stale odczucie pełnej kontroli nad sytuacją i dokładnie wie co się będzie działo i dlaczego. Aktualnie pozwalam pani doktor na leczenie nawet bez znieczulenia. Mogę śmiało powiedzieć, że jej spokój i wrażliwość działają jak najlepsze znieczulenie :)
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Marzena Biegańska

CADENT
Parkowa 6/1E
81-583 Gdynia

Trafiłam do pani doktor właściwie przez przypadek, ale był to - jak się okazało - przypadek bardzo szczęśliwy. Ząb, z którym kilku dentystów wcześniej nie umiało dać sobie rady od ładnych paru miesięcy, znęcając się nade mną oraz moim portfelem i tłumacząc to faktem, iż w żaden sposób nie można się dostać do kanałów, pani doktor wyleczyła w trakcie dwóch piętnastominutowych wizyt. Słownie: dwóch. Piętnastominutowych. Wizyt. Bez bólu, bez przeciągania ...
Opinia dodana przez: Beata
Pani Magda jest prawdziwą profesjonalistką! Zawsze miła i uśmiechnięta - wizyty są bezstresowe, polecam wszystkim którzy boją się wizyt u dentysty- Pani Magda jest najlepsza :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr MaŁgorzata Grudzień-Murawska

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

Pierwszy raz wyszedłem z uśmiechem na twarzy od stomatologa. Bardzo dobre podejście do pacjenta, od razu na początku Pani pyta czy ze znieczuleniem a jeśli tak to jakim. Ja preferuje dawki końskie i naprawdę nic nie czułem. Widać wkład energii Pani Doktor w wykonywaną prace przez co ząb został zrobiony bardzo dobrze. Na pewno wrócę na kolejne leczenie do Pani Grudzień. -- Serdecznie Pozdrawiam, Zadowolony pacjent.

lek. dent. Agata Miłobędzka-Minor

CADENT
ul. Myśliwska 4U/1
Gdynia

15 lat bałem się iść do dentysty, bowiem wcześniej miałem same nieprzyjemne wizyty i doświadczenia. A pani Agata... anioł nie dentysta. 100% profesjonalizmu, sympatyczności i właściwego podejścia do pacjenta. Wszystko wyjaśni, pokaże, doradzi. Plomby, kanał i rwanie - wszystko bezboleśnie w sumie, aż się nie chce wierzyć że to możliwe. Kiedyś wzdrygałem się na samo słowo 'dentysta', a teraz nie kojarzy mi się już z niczym nieprzyjemnym czy z bólem. ...
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Ilona Wolniewicz

Wielkokacka 18/22
81-611 Gdynia

Dobry stomatolog w Gdyni,bardzo dobry stomatolog w dziedzinie estetyki w stomatologii .Pelna ciepla i zrozumienia lekarz,o wysokiej kulturze osobistej.Wszystkie wizyty przebiegały bezboleśnie w miłej atmosferze.Bardzo profesjonalna obsługa całej Kliniki z doktor Iloną Wolniewicz na czele.Gorąco polecam!

Joanna Rułkowska

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED Gdynia
ul. Czesława Niemena 2
Gdynia

Bardzo ładna,sympatyczna i miła Pani z pasją wykonuje swój zawód,wyjątkowe podejście do pacjenta.Duży profesjonalizm, wszystko to dzisiaj rzadko spotykane, polecam wszystkim ten gabinet.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Katarzyna Stecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Clinica Medica
ul.Mireckiego 11
Gdynia

Pani Kasia to FACHOWIEC w swoim fachu! Specjalista najwyższej klasy w swojej profesji, lekarz Z POWOŁANIA ,PEŁNA EMPATII,PRZEMIŁA, jedna z ginącego niestety gatunku lekarzy gotowych nieść pomoc zawsze!!! Mam ogromne błogosławieństwo mieć ją za swoją lekarkę.Moje zęby to problematyczny przypadek ,a ona zawsze potrafiła poprawnie postawić rozpoznanie,który ząb jest przyczyna mojego cierpienia i wyleczyć moje zęby. CUDOWNA LEKARKA ,POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM.
Opinia dodana przez: Justsayn

Mikołaj Charzewski

Protetyk, Stomatolog

Gdynia

Bardzo dobry fachowiec i miły lekarz :) Kompetentny, cierpliwy. Gabinet przytulny, miła obsługa w recepcji.

lek. dent. Mariusz Bochniak

Zygmunta Augusta 6 lok. 61
81-359 Gdynia

Dr. Bochniak to Najlepszy Dr. Periodontolog jakiego miałam szanse poznać. Godny zaufania i polecenia.

lek. dent. Tomasz Ciszkiewicz

Niska 6
81-646 Gdynia

Precyzyjnie i dokładnie wykonuje swoją pracę.Ja i moja rodzina od lat jesteśmy jego pacjentami.Nie pracuje na czas ,bo zabieg musi być przeprowadzony zgodnie ze sztuką.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Karolina Wereda

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Super profesjonalne podejście na każdym możliwym etapie, zarówno przygotowania do zabiegu jak i w trakcie. Pani lekarz przemiła, wszystko wytłumaczy, objaśni i poinstruuje. Sam zabieg wykonany wzorowo i bezboleśnie. Mógłby służyć jako przykład do nauki dla studentów. Oprócz Pani doktor także pozostała ekipa zasługuje na możliwie najwyższą ocenę. Niesamowicie uprzejme i wrażliwe podejście do pacjenta. Jeżeli człowiek jedzie na zabieg zestresowany to po przekroczeniu progu gabinetu natychmiast strach mija. Zabieg ...
Opinia dodana przez: Karol
Pani Justyna jest miła, serdeczna i bardzo profesjonalna. Leczenie jest bezbolesne, dokładne. Polecam nawet najbardziej wymagającym!!!
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Justyna