Stomatolog Gdynia

Bardzo delikatna, świetnie robi znieczulenie, wszystko tłumaczy. Podejrzewam, że dzieci ją uwielbiają :) i mają rację - jest super specjalistką, która troszczy się o pacjenta i któremu zależy na najwyższej jakości pracy. Gorąco polecam!
Gdynia Stomatolog lek. dent. Ewa Sochacka

lek. dent. Ewa Sochacka

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

wizyta już od 100
Bardzo polecam Pani, która jest bardzo rzetelną, profesjonalną i kompetentną ntną lekarką. Ma indywidualne podejście do pacjenta, wykazuje duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, potrafi w sposób zrozumiały wyjaśnić przyczyny problemu i kompleksowo pokierować leczeniem. Jeszcze raz - gorąco polecam.

lek. med. Anna Polak-Tarnowska

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

wizyta już od 100
Pani doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa i wszystko dokładnie tlumaczy. Juz jestem em umówiona na kolejną wizytę.
Gdynia Stomatolog lek. dent. Monika Chaba

lek. dent. Monika Chaba

Centrum Stomatologiczne BEAUTIFUL SMILE Monika Chaba
Unruga 39
81-181 Gdynia

Dzięki Pani Doktor przestałam się bać dentysty, a leczenie u tak znakomitego lekarza to czysta przyjemność! ;) Polecam w 100% ! :)
Opinia dodana przez: N.
Gdynia Stomatolog lek. dent. Dorota Łęgowska

lek. dent. Dorota Łęgowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Pro Centrum Stomatologiczne
ul. Legionów 100A/U1
81-472 Redłowo, Gdynia

Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście ze świetnie założonym celem do osiągnięcia. Efekt końcowy zawsze jest rewelacyjny. Dobrze wydana kasa.
Opinia dodana przez: Sławek

lek. dent. Bożena Szatan

ul. Starodworcowa 1E/3
81-575 Gdynia

Tacy stomatolodzy, jak Pani doktor Bożena Szatan kreują w naszym kraju nowe standardy zarówno podejścia do pacjenta, jak i wykonywania wszelkich usług związanych z tym zawodem. Jest to przemiła, ciepła, wrażliwa i przyjazna osoba, która nikogo nie traktuje z góry. Zawsze znajdzie czas na chwilkę pogawędki przygotowując się do zabiegów, odpowie na wszystkie pytania i cierpliwie wytłumaczy jeśli pacjent czegoś nie rozumie. Poza tym to świetny fachowiec, który ma duże ...
Opinia dodana przez: kajolert

lekarz Dorota Kupińska

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3
81-577 Gdynia

Polecam z czystym sumieniem i namawiam na leczenie. Pełen profesjonalizm. Ciepła, przyjazna atmosfera. Super podejście do pacjenta (dużego i małego). Wychodzi się z gabinetu z uśmiechem na ustach. Super!
Opinia dodana przez: Małgonia

Sebastian Tyrzyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gdynia

Zanim trafiłem do dr. Tyrzyka byłem leczony nieudolnie przez innego periodenologa, który tłumaczył moje krwawienie dziąseł i stan zapalny cukrzycą w okresie dwóch lat mój stan dziąsłem z wizyty na wizytę był gorszy.

Dr. Tyrzyk po analizie sytuacji zaproponował leczenie - głębokim kiretarz (bez nacinania dziąseł!) mój problem minął po 4 dniach i od dwóch lat chodzę wyłącznie na piaskowanie zębów.

Poleciłem wszystkich i polecam nadal.
Opinia dodana przez: Bartosz

lek. dent. Ryszard Podkowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Aldony 1
81-524 Gdynia

Trafiłam do dra Podkowskiego z zębem po leczeniu kanałowym. Leczenie to trwało kilka miesięcy, było bolesne i kosztowało mnie 700 zł. A w trakcie ząb pękł. Podpadał tylko pod koronę. Dr Podkowski uratował nie przed koroną, podchodził do zęba, który był i jest w fatalnym stanie (kruszy się) kilkakrotnie bez żadnych dopłat, a ja zbieram na koronę :) A leczenie kanałowe tego zęba wycenił wówczas, na moje zapytanie, na 350 ...

Anna Magdoń

NZOZ Dentus plus
Sojowa 1/01
81-591 Gdynia

Pierwszy raz byłam u tak dobrego dentysty. Wszyscy poprzedni mówili mi,że mam idealnie proste żeby (co innego widziałam w lustrze) oraz że nie posiadam ani jednej dziury. Moja mama od lat chodzi do tej pani i postanowiła mnie ze sobą zabrać :)Cieszę się,że się zdecydowałam, ponieważ okazało się że mam kilka dziur:/ i nie było to żadne naciąganie, bo wszystko pokazane zostało mi na komputerze :) do tego niestety, ale ...

Stomatolodzy w Gdyni