Lekarze Stomatolog Gdynia

lek. dent. Marta Radwańska

Protetyk, Stomatolog

ulica Świętojańska 89/1
81-381 Gdynia

Pani dr leczy bardzo dobrze, lecz koszt leczenia jest często wyższy niż w innych gabinetach.

Renata Gensieniec-Lisowiec

ul. Wójta Radtkego 26/9
81-355 Gdynia

U pani doktor lecze sie od lat z cala rodzina i jestem bardzo zadowolona z tego rodzaju leczenia jest uczciwa dobra czysta gdzie ja zawsze zwracam na to uwage i bede zasze chodzic .Wcale nie jest droga jak na trojmiasto.
mało że fachowiec to jeszcze ujmująco ładna !

lek. dent. Tomasz Adaszkiewicz

CADENT
ul. Myśliwska 4U/1
Gdynia

Profesjonalny i dokladny. Skupiony na pacjencie. Drogo ale bez zastrzezen i poprawek. Cierpliwy dla trudnych pacjentów.

lek. dent. Bianka Hirsch

indywidualna praktyka
Staffa 11
81-531 Gdynia

Bardzo przyzwoity lekarz. Leczy kompleksowo moją całą rodzinę od ładnych paru lat. Po gruntownym wyleczeniu teraz chodzę tylko na kontrole i sporadyczne leczenie.

lek. dent. Magdalena Tabaczka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SKIM" Gabinety Stomatologiczne FILIA 3
Podchorążych 10a
81-133 Gdynia

Bardzo dobry lekarz .fachowo podchodzi do klienta rozmawia z.nim. omawiają co ewentualnie trzeba będzie zrobić. Ja u Pani.doktor nie boję się niczego. Przemiła kobieta. Miła talerze będę ja polecać z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: PATRYCJA GRUSZKA

lek. dent. Katarzyna Dostatnia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SKIM" Gabinety Stomatologiczne FILIA 3
Podchorążych 10a
81-133 Gdynia

Lekarz godny polecenia, bardzo dokładny. Rewelacja! Przestałam się bać nawet skomplikowanego leczenia.

lek. dent. Ryszard Podkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Aldony 1
81-524 Gdynia

Trafiłam do dra Podkowskiego z zębem po leczeniu kanałowym. Leczenie to trwało kilka miesięcy, było bolesne i kosztowało mnie 700 zł. A w trakcie ząb pękł. Podpadał tylko pod koronę. Dr Podkowski uratował nie przed koroną, podchodził do zęba, który był i jest w fatalnym stanie (kruszy się) kilkakrotnie bez żadnych dopłat, a ja zbieram na koronę :) A leczenie kanałowe tego zęba wycenił wówczas, na moje zapytanie, na 350 ...

lek. dent. Kamila Branicka

Twój Dentysta
Gdynia

Tak zgadza się pani doktor bardzo miła, ale niestety po leczeniu kanałowym ząb bolał 1,5 miesiąca. Nie podjęłam powtórnego leczenia kanałowego u pani doktor. Inny lekarz z mikroskopem dokonał powtórnego leczenia. Konsekwencją pierwszego leczenia było usunięcia zęba - taka była diagnoza i podanie przyczyny utraty zęba przez chirurga szczękowego.

Joanna Herbasz

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
Gdynia ul. Wschodnia 1D/29
81-575 Gdynia

Super dentystka. Chodzę do niej z całą rodzinką. Moja córeczka jest zachwycona i zawsze chętna do wyzyty. Mój mąż nie ufa żadnemu innemu dentyście. Pani Asia ma super podejście do dzieci i do dorosłych również!!!

lekarz Aaron Basir

Prywatny Gabinet Lekarski
Starowiejska 24 lok. 2
81-363 Gdynia

Dr Aaron Basir to najlepszy chirurg szczękowy. Ma bardzo Profesjonalne konkretne podejście do pacjenta i jest bardzo uprzejmy. Jestem po zabiegu i mam pozakładane implanty. Zero bólu i opuchlizny. Jestem mega zadowolona i wszystkim POLECAM

lek. dent. Maciej Smyk

ul. Rdestowa 10A/1
81-577 Gdynia

Podziękowanie panu dr. Maciejowi Smykowi, lekarzowi stomatologii. Dziękuję, to za mało powiedziane, panie doktorze. Moje zęby podpowiadają mi, że trafiły w fachowe ręce. Sama odczułam, że pan jest świetnym specjalistą I wie co jest dobre dla moich ząbków. Takie kulturalne i taktowne podejście do pacjenta, do jego kłopotów zdrowotnych rzadko się zdarza. Pana profesjonalizm i ciepłe słowa do pacjenta, zasługują na uznanie, co potwierdzają inni pana pacjenci. Jestem zadowolona z ...
Opinia dodana przez: Alicja

Anna Magdoń

NZOZ Dentus plus
Sojowa 1/01
81-591 Gdynia

Pierwszy raz byłam u tak dobrego dentysty. Wszyscy poprzedni mówili mi,że mam idealnie proste żeby (co innego widziałam w lustrze) oraz że nie posiadam ani jednej dziury. Moja mama od lat chodzi do tej pani i postanowiła mnie ze sobą zabrać :)Cieszę się,że się zdecydowałam, ponieważ okazało się że mam kilka dziur:/ i nie było to żadne naciąganie, bo wszystko pokazane zostało mi na komputerze :) do tego niestety, ale ...

lek. dent. Anna Kijowska-Drewla

Gabinet Stomatologiczny
Adm.Unruga 54
81-181 Gdynia

Jestem tak zachwycona wykonaniem pracy protetycznej przez Panią dr Annę Kijowską-Drewa że postanowiłam podzielić się opinią i zachęcić osoby które tak jak ja, szukały odpowiedniego lekarza który nie tylko pomoże w rozwiązywaniu problemu ale i sprawi, że nabierzemy zaufania co do profesjonalniści, dokładności i tak ogólnie rzecz ujmując, będziemy pewni że jesteśmy w dobrych rękach, sprawiła , że chce i mogę uśmiechać się "pełną gębą" ;).
Opinia dodana przez: Kazimiera

Krystian Krupski

Chirurg stomatolog

K2DENTAL
Wolności 7
Gdynia

Znakomity lekarz z profesjonalnym podejściem. W lepsze ręce trafić nie mogłam. Usunięcie dwóch ósemek przebiegło w błyskawicznym tempie (w tym jedno dłutowanie). Spokój i opanowanie, które towarzyszyło Doktorowi mi się udzieliło. Czułam się bezpiecznie. Dziękuję ♥️
Opinia dodana przez: Wiktoria

dr Tomasz Lisiecki

Zygmunta Augusta 6 lok. 61
81-359 Gdynia

Dziś P. Dr usunął mi dolną óswmkę do której wyrwania robiłam 3 podejścia. Jak mu o tym powiedziałam to już wiedział że mogę mu zwiać ;) działał szybko, przy tym rozładowywał atmosferę, ma cięty język jak ja więc trafił swój na swego i chyba dlatego finalnie udało się wydłutować rosnącą w poprzeg 8! Jestem mu bardzo wdzięczna i ciesze się że na takiego lekarza trafiłam! Polcem każdemu!
Opinia dodana przez: Lidia

lek. dent. Joanna Kisiel

Sanus Dentes
Hryniewickiego 6 c lokal 12
81-340 Gdynia

Dziękuję Pani Kisiel za trafną diagnozę i leczenie. Skierowanie na usg panoramiczne było dobrą decyzją, dowiedziałam się, że nosiłam w zębach złamane narzędzia po leczeniu kanałowym przez poprzedniego lekarza, o czym nie zostałam poinformowana przez poprzednika. Obecnie mam zdrowe zęby i jest to zasługa Pani stomatolog. Ponadto pod opieką tej lekarki przestałam bać się wizyt u dentysty. Pani Kisiel jest miła, serdeczna, wzbudza zaufanie i dba o przyjazną atmosferę w ...

lek. dent. Katarzyna Nowińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny
Zakręt do Oksywia 3
81-244 Gdynia

Ja lecze u Pani doktor naprawdę sporo ubytków gdyż strach przed dentysta i złe doświadczenie z młodości sprawiły, że niechętnie korzystałam z usług stomatologów, jednakże Pani doktor zupełnie zmieniła moje podejście. Chodzę do niej bez żadnego strachu. Jest lekarzem z powołaniem. Wszystko spokojnie tłumaczy. Zęby są naprawdę dobrze zrobione. Wyglądają jak nowe. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Dorota

Maciej Jarząbek

Bema 4/2
Gdynia

Bardzo dobry lekarz wszystkie zabiegi zrobione fachowo, trwale, jest cierpliwy, spokojny. Leczymy się u Niego od lat.
Opinia dodana przez: marta

lek. dent. Piotr Lewandowski

NZOZ Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny
Zakręt do Oksywia 3
81-244 Gdynia

Zaklada ekspanderrr wszystkim:( Nieda sie z tym jesc i pic ani mowic