dr Tomasz Lisiecki

Szczegolnie Polecam konkretny i sympatyczny 😊 polecam w 100% tym bardziej ze żaden lekarz stomatolog w czasie wyzszego ryzyka zakażenia koronawirusem nawet nie chcial przyjac. A tu uzyskalam pomoc w tym trudnym czasie. Dziękuję

Lekarz z jajami, zajebiste poczucie humoru, razem z panią Marlenka tworzą team doskonały. Czeka mnie jeszcze wiele godzin na fotelu doktora , ale już po pierwszej dwu godzinnej wizycie wiem, że dobrze trafiłem.

usuwana dolna i górna ósemka, a 3 lata temu ziarniniak na języku - za każdym razem zero skuchy! przy wrośniętej dolnej 8-ce namęczył się co niemiara - siedziałam koło 2h na fotelu, zanim to świństwo wyszło... koszt wysoki, ale z drugiej strony duży komfort przy leczeniu. lekarz specyficzny, z kąśliwym poczuciem humoru ale osoby z dystansem do siebie odnajdą się w tej relacji :o)))

wyrywanie 8 dolnej. zabieg szybki i konkretny, podobnie jak lekarz, tłumaczył po koleji co robi i co wyciąga z ust...koszt ukrywany do samego płacenia. najpierw info ze od 140pln do 580pln, a potem inna osoba ze od 220pln do 580pln...czyli jasna sprawa, ze dolna granica to ściema i mit. specyficzne poczucie humoru.

Świetny fachowiec i super kompetetentny stomatolog. Wczoraj miałam usuwaną dolą ósemkę - zero bólu do tej pory. Zdecydowanie POLECAM !!!

Po dwugodzinnej wizycie w gabinecie dowiedziałem się jak wielkie zagrażają moim zębom problemy, ale przy okazji zostałem obrzucony paroma niesmacznymi inwektywami. Przy drugiej wizycie, kiedy w końcu lekarz rozpoczął pracę nad moimi zębami, lekarz miał nieustannie pretensje do moich zębów, szerokości szczęki, poruszania się, etc. Paskudny charakter!