Lekarze Stomatolog Gdynia

Pani Justyna jest miła, serdeczna i bardzo profesjonalna. Leczenie jest bezbolesne, dokładne. Polecam nawet najbardziej wymagającym!!!
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Radosław Dąbrowski

Przychodnia Stomatologiczna
Buraczana 4/LU2
81-587 Gdynia

Niestety mam spore problemy z zębami i dentyści to lekarze, których odwiedzam najczęściej. Ale teraz moge z radością powiedziec, że znalazłam swojego specjaliste i nie zamienie na żadnego innego. :) Co tu dużo mówić: to lekarz z powołania; profesjonalny, uprzejmy, z ogromnym wyczuciem i najwazniejsze! Zęby są odbudowane idealnie! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z efektów po wizycie u dentysty. Mam nadzieję, że zostanie już zawsze w Trójmieście i ...
Opinia dodana przez: Gruszka
rewelacyjny lekarz. profesjonalna opieka, przystepna cena.
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Hanusik

lek. dent. Katarzyna Hanusik

Duodent
ul. Olsztyńska 7/1
Gdynia

Pani doktor jest bardzo empatyczna i delikatna. Czuję się dobrze zaopiekowana medycznie. Dodatkowo doktor poleciła mi kilka genialnych produktów dzięki którym nareszcie pozbyłam się kilku dolegliwości. Polecam!
Opinia dodana przez: Jowita

lek. dent. Małgorzata Kozińska-Szymczak

al. marsz. Piłsudskiego 56 lok. 3
81-388 Gdynia

Leczyliśmy wadę zgryzu syna , stałym aparatem ortodontycznym w klinice w Gdańsku. Po niecałym roku ,nasz ortodonta stwierdził , że nic więcej nie da się zrobić bez usunięcia zęba. Miał na myśli dolną jedynkę. Skonsultowaliśmy to z innym ortodontą, który stwierdził , że on by zęba nie usuwał. Nasz lekarz nie chciał kontynuować leczenia bez zgody na usunięcie zęba. Kazał nam szukać innego lekarza... I zaczęły się problemy, ponieważ nikt ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Joanna Janik

Centrum Stomatologiczne Bema 4 Sp. z o.o.
Bema 4/2
81-386 Gdynia

Bardzo delikatna stomatolog, uprzejma i zawsze uśmiechnięta. Przestałam bać się dentystów ;) Zęby wyleczone, uzupełnione braki bez żadnych komplikacji. Takich lekarzy ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Emi

lek. dent. Tomasz Nowak

ul. Wielkopolska 251/2
81-531 Gdynia

Najlepszy dentysta z jakim miałem przyjemność pracować. Odpowiednie podejście do pacjenta fachowe wykonanie, przystepne ceny oraz pelen profesjonalizmu majster czysty specjalista w tym fachu, pana Tomasza moge polecic każdemu z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Radoslaw Jakimowicz

lek. dent. Agnieszka Poznańska

ul. Śląska 55/2a
81-304 Gdynia

Jestem od kilku tygodni klientem Pani Agnieszki - rewelacyjne podejście do pacjenta, wyrozumiałość i delikatność w działaniu - jest to pierwszy gabinet w którym nie odczuwam lęków - a wcześniej wizyta u stomatologa była dla mnie koszmarem. Rewelacyjny Gabinet, fachowe usługi w naprawdę dobrych cenach POLECAM WSZYSTKIM!!!
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Hanna Sobczak-Zagalska

Ideal-Dent.
ul.3 Maja 22/24 m18
81-363 Gdynia

najlepszy stomatolog w Trójmieście,młoda pani doktor ale widać,że nauka nie poszła na marne,obecnie na specjalizacji
Bardzo komunikatywna i zaangażowana specjalistka. Patrzy na pacjenta całościowo, a nie jedynie przez pryzmat swojej specjalizacji, potrafiła doradzić kolejne kroki w leczeniu gdzie inni specjaliści ignorowali moje objawy. Polecam serdecznie !!!
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Krzysztof Bielicki

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdyni-Oksywiu
ul. Jana Grudzińskiego 4
81-103 Gdynia

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia. Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Wiktor Bagniewski

Poliklinika evi-MED (nr 2)
Bp. Dominika 8-14
Gdynia

Bardzo dobry stomatolog.Po pierwszej wizycie z ulgą odetchnęłam że dłużej nie muszę już szukać kompetentnego i godnego zaufania lekarza...godny następca swojego ojca Pana Pawła Bagniewskiego - również świetnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Magdalena Soliszko-Frankowska

indywidualna praktyka lekarska
Przebendowskich 40/2
81-525 Gdynia

Pani doktor jest najlepszym stomatologiem jakiego spotkałam - a było ich trochę- cechuję ją zarówno fachowość jak i wyjątkowe i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam każdemu, kto musi iść na pierwszą wizytę do stomatologa z dzieckiem!!!

Małgorzata Piechulska

Gabinet lekarski
81-384 Gdynia

Moja Bardzo Dobra opinia przekracza powyższą skalę. Po prostu wysokiej rangi Specjalista. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z wszelkich zabiegów stomatologicznych wykonanych przez Panią Piechulską. Polecamy!
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Jolanta Pydych

NZOZ Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny
Zakręt do Oksywia 3
81-244 Gdynia

Polecam Panią doktor, ze względu na profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor przed zabiegiem wszystko objaśnia, podaje kilka możliwości leczenia, jest uprzejma i rzeczowa,
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Aleksandra Bonca

BONCA & Colleagues Dental Practice
pl. Kaszubski 8/604
81-350 Gdynia

Polecam Panią dr Bardzo dokładnie dokonała czyszczenia zębów, jej wypełnienia trzymają się bez zarzutu. Bardzo miła i cierpliwa. Polecam szczególnie dzieciom.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Marcin Szymczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SKIM" Gabinety Stomatologiczne FILIA 3
Podchorążych 10a
81-133 Gdynia

Stomatolog z powolania .Zawsze wszystko wyjasnia wyczerpujaco co bedzie wykonywal .Przedstawia rozne warianty .Zawsze dba by wizyta byla bezbolesna .Bardzo dokladny i delikatny.Calkowicie bazbolesnie podaje znieczulenie.Zachecam wszystkich szukajacych dobrego rodzinnego stomatologa.Pan doktor jest wyjatkowo cierpliwy dla dzieci.Zawsze znajdzie odpowiedni sposob , aby zachecic wystraszonego płaczącego malucha.

lek. dent. Katarzyna Wawrzyńska-Pecura

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Naprawdę polecam z chęcią się chodzi do tej Pani każdy ząbek jest obejrzany z każdej strony, miałam wiele dentystek ,ale tylko do Pani Kasi można nabrać zaufanie,zrobiła mi wszystkie zęby na 5+. Sabina.

lek. dent. Joanna Brzóska

Protetyk, Stomatolog

Sanus Dentes
Hryniewickiego 6 c lokal 12
81-340 Gdynia

Dr Brzóska leczyła mi górną jedynkę, która doznała urazu wiele lat temu. Ząb był martwy, a jego kolor nieco ciemniejszy od zębów obok. Nie odczuwałem żadnych dolegliwości, poza estetycznymi, jednak po wykonaniu zdjęcia RTG (obraz widoczny po chwili na monitorze) Dr Brzóska zdecydowała się udrożnić kanał i wypełnić go innym środkiem. Miałem już kilka zębów leczonych kanałowo, ale pierwszy raz spotkałem się z udrażnianiem kanału z wykorzystaniem mikroskopu. Zabieg był ...