lek. dent. Małgorzata Kozińska-Szymczak

Bardzo dobry, doświadczony i przemiły lekarz, z dobrym podejściem do pacjenta, widać i czuć, że z powołania. Leczyłam się ja i dwójka moich dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki stomatologiczno-ortodontyczne. Dziękujemy i polecamy z całego serca Panią Doktor Małgosię!

Leczyliśmy wadę zgryzu syna , stałym aparatem ortodontycznym w klinice w Gdańsku. Po niecałym roku ,nasz ortodonta stwierdził , że nic więcej nie da się zrobić bez usunięcia zęba. Miał na myśli dolną jedynkę. Skonsultowaliśmy to z innym ortodontą, który stwierdził , że on by zęba nie usuwał. Nasz lekarz nie chciał kontynuować leczenia bez zgody na usunięcie zęba. Kazał nam szukać innego lekarza... I zaczęły się problemy, ponieważ nikt nie chciał przejść leczenia po innym lekarzu. Proponowali albo założenie nowego aparatu u nich, albo wyliczali kosmiczne ceny za kontynuację leczenia. Obdzwoniłam wszystkich ortodontów w Gdańsku... W końcu zrezygnowani, udaliśmy się do Gdyni. Trafiliśmy do Eurodentic, do dr Małgorzaty Kozińskiej- Szymczak. Pani dr bez wahania przejęła syna, zapewniając ,że poradzi sobie z wada bez usuwania zębów. Dała nam nadzieję. Nie płaciliśmy dodatkowych pieniędzy, nie zakładaliśmy nowego aparatu. Syn właśnie zakończył leczenie. Ma zachowane pełne uzębienie, a Jego uśmiech jest śliczny! Ma piękne ,proste ząbki! Z całego serca polecam panią dr! Jest osobą ciepłą, wrażliwą na pacjenta. W gabinecie czuje się Jej profesjonalizm, przez co pacjent jest bezpieczny i odpowiednio zaopiekowany! Ceny wizyt są uczciwe. Nigdy nie zdarzyło się, abyśmy zapłacili więcej niż było ustalane. Już dziś wiem, że jeśli będzie potrzeba założenia aparatu dla młodszego syna, z całą pewnością wrócimy do Pani dr Kozińskiej-Szymczak ;)
Bardzo dziękujemy pani dr za cudowny uśmiech naszego syna;)