Lekarze Stomatolog Gdynia

lek. dent. Aleksandra Gadomska

Prywatny Gabinet Lekarski
skwer Kościuszki 13a lok. 12
81-370 Gdynia

Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor. Moja opinia jest bardzo szczera, trafiłam do Pani Oli z polecenia mojej siostry,jestem bardzo zadowolona mam wstawiane 2 mosty. Pani Ola jest bardzo dokładna, delikatna,ceny za leczenie bardzo przystępne POLECAM BARDZO dzięki niej mam śliczny uśmiech ,który od dawna ukrywałam ;-) - Beata
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Małgorzata Sobczyńska

Beauty Derm Instytut
Świętojańska 139
81-392 Gdynia

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała, dokładnie tłumaczy co jest do zrobienia oraz jak będzie wyglądał zabieg. Nic nie bolało, a to dla mnie b.ważne bo jestem straszną panikarą. Zęby pięknie wyleczone. Załuję ze tak długo zwlekałam z wizytą. Też mi p.doktor polecono. I ja też ja gorąco polecam.

lek. dent. Katarzyna Tłustochowicz

LUX MED
ulica Morska 127
81-222 Gdynia

Polecam. Profesjonalizm pomimo mlodego wieku, fajne i delikatne podejscie po pacjenta, zero stresu. Bylam na pierwszej wizycie miesiac temu i jestem mega zadowolona, a jestem osoba wybredna i nieufna jesli chodzi o stomatologow ;)
Opinia dodana przez: Dominika

Monika Wrońska

Protetyk, Stomatolog

Algierska 10
81-120 Gdynia

Jeszcze się taki nie urodził,co by Wszystkim dogodził. Ja osobiście uważam ,że Pani Doktor ma kwalifikacje. Zrobiła mi piękny mostek. Zęby,które mi poblombowala kilka lat temu wciąż są w dobrym stanie. Wracam do niej po siedmiu latach z przeglądem(Od tamtej pory żadnych problemów ani z mostkiem ani plombami). Wiadomo,że zęby są różne ,mniej i bardziej problematyczne,a dentysta to tylko człowiek. Pozdrawiam Doktor Monikę .

Dorota Kruczyńska

Ortodonta, Stomatolog

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Nosiłem aparat prawie 3 lata, ale tak długi czas był spowodowany moimi przerwami kilkumiesięcznymi w wizytach. Po zdjęciu aparatu efekt znakomity i wielka ulga. Wizyty niezbyt drogie, atmosfera dobra. Jeśli chodzi o usługi stomatologiczne to już jest ekstra klasa, wiem bo leczyłem zęby już u wielu lekarzy. Polecam.

lek. dent. Joanna Zawadzka

NZOZ Śródmieście
81-397 Gdynia

Po wizycie u Pani stomatolog jestem bardzo usatysfakcjonowana . Podobało mi się to, ze Pani Joanna dokładnie wytłumaczyła mi zaistniały problem, oraz opisała dokładnie jak będzie przebiegało leczenie. Nie czułam się popędzana na zasadzie "bo następny pacjent czeka", co jest dla mnie bardzo ważne, gdyż każda wizyta u stomatologa wiąże się ze stresem. Patrząc jak pracuje razem z asystentką, można się czuć spokojnie. Tam nie ma zbędnego ruchu, wszystko jest ...
Opinia dodana przez: EWA

lek. dent. Julia Kallnik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Świętojańska 32 lok. 9
81-372 Gdynia

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i godny polecenia. Leczę się u Pani Doktor od lat, Jest profesjonalistką. Nie muszę płacić 300 pln za plombę tylko dlatego aby przez chwilę posiedziec w "klinice" i dostać wodę do picia.

lek. dent. Marek Kożuchowski

Kartuska 28 lok. 2
81-002 Gdynia

Bardzo sympatyczny i rzetelny dentysta. Od kilku lat leczę zęby wraz z całą rodziną i wieloma znajomymi. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Uczciwie podchodzi do pacjentów. Indywidualnie podchodzi do każdego człowieka. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

Grzegorz Rzemieniuk

Chirurg stomatolog

Bytomska 26 lok. 1
81-509 Gdynia

Tragiczna kultura osobista lekarza ( a raczej jej brak) i podejście do pacjenta. Przyszedłem na konsultacje do lekarza w sprawie ekstrakcji osemki. Lekarz był niezbyt przyjemny ale wytłumaczył przebieg zabiegu. Lekarz został uprzedzony o występowaniu u mnie odruchu wymiotnego. Zamiast zrozumienia spotkałem się z oschlym podejściem ze to siedzi w głowie i stwierdzeniem generalnie że to wymysły. Po położeniu się na fotel lekarz był niedelikatny i pozwalał sobie na komentarze ...
Opinia dodana przez: Paweł

Małgorzata Lewandowska

Duodent
ul. Olsztyńska 7/1
Gdynia

Oszustka!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!Panią "doktor" najlepiej można określić sformułowaniem: miła oszustka. To prawda, że jest sympatyczna, ale w pacjencie nie widzi człowieka tylko jego pieniądze. Leczyłam się od końca kwietnia do września, po czym poszłam do kogoś innego na ekstrakcję zęba i okazało się, że WSZYSTKIE zęby leczone przez pania "doktor" są do poprawy. Dodatkowo nie zauważyła kilku ubytków. Hitem było zalożenie przez nią swiatłoutwardzalnego wypełnienia bez usunięcia amalgamatu. O jakości ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Danuta Kopczyńska

SUPERDENT
ul. Górna 10
81-438 Gdynia

Zrobiłam kanałowo 1 kę u tej Pani jako dziecko- dziś mam 27 lat i żabek nadal się trzyma - profesjonalnie naklejona płytka i wczoraj tylko wymieniłam samo wypłenienie po tych wielu latach i nic się w środku nie dzieje :) Bardzo delikatne obchodzenie się z pacjentem, jestem bardzo zadowolona i korzystam od małego :)
Opinia dodana przez: magdaw
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       dr Adam Wolniewicz

dr Adam Wolniewicz

Orłowska Dental Clinic
Orłowska 61/3
Gdynia

Cudne miejsce ! Wyrywałam wszystkie ósemki u dr Adama i jeśli można tak określić ten zabieg to była czysta przyjemność ! Zawsze bezboleśnie (nie żałują znieczulenia 😉), atmosfera przemiła, wszyscy pracownicy otwarci, chętni do rozmowy, pomocy- nic tylko wracać !
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Jadwiga Gawrońska-Skorkowska

Chirurg stomatolog

ul. Górna 12/2
81-438 Gdynia

Niestety jestem zmuszony wystawić negatywną opinię na temat Pani Jadwigi Gawrońskiej. Podyktowane jest to następującymi faktami. Umówiłem się z panią doktor na konsultacje, na której miała się określić w kwestii ceny za usługę usunięcia ósemki. Po tym, gdy przyszedłem na konsultację i usiadłem na fotelu zabiegowym, stwierdziła, że właściwie od razu przejdzie do zabiegu, bo nie warto zwlekać. Otrzymałem podwójną dawkę ostrych środków znieczulających i rozpoczęto zabieg, który proszę mi ...

lek. dent. Anna Adrianowska-Piskulak

Chylońska 261 lok. 13
81-064 Gdynia

Bardzo kompetentna, poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Jest bardzo uprzejma i potrafi właściwie wytłumaczyć pacjentowi kolejne kroki leczenia.

Ewa Gdaniec

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

indywidualna specjalistyczna praktyka stomatologiczna
gdynia ul.wroclawska 41
81-557 Gdynia

Super dentystka byłam naprawdę zadowolona

lek. dent. Dorota Chwiałkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ul. Waleriana Szefki 15h/1
81-572 Gdynia

Witam, leczę się u Pani dr.już dobrych kilkanaście lat.Odbieram wszystkie wizyty u Pani Doktor jako wysoce profesjonalne.Jestem ogromnie zadowolona.Odkąd trafiłam do Pani Doktor , to nie zdecydowałabym się skorzystać z pomocy innych stomatologów.Miałam wcześniej złe doświadczenia.Ogromna wiedza, troska i dbałość o pacjenta.Dr Chwiałkowska jest zawsze uśmiechnięta i miła.Potrafi swoją osobowością i wiedzą wzbudzić szczególne zaufanie. Poleciłam Panią Doktor moim znajomym i wszyscy również są bardzo zadowoleni.Polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

Sebastian Tyrzyk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gdynia

Jestem już po przyczepie dziąsła u Dr. Tyrzyka. Zabieg przeszedł sprawnie, nic nie bolało. Dostałam zalecenia co robić, a czego nie po zabiegu, aby przyczep się przyjął. Pan Tyrzyk jest bardzo profesjonalny - czujesz, że nie musisz się o nic martwić i jesteś w dobrych rękach. Bardzo polecam to miejsce.
Opinia dodana przez: Natalia
Najlepsza na całym świecie! Delikatna, uprzejma, kompetentna wszystko tłumaczy co w danym momencie robi, lekarz z powołania. Od ponad 10 lat korzystam z usług Pani doktor i nigdy się nie zawiodłam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Zenona Czerepanow

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Gdynia

Polecam najlepszy stomatolog, rewelacja. Godna polecenia. Pełna kompleksowosc i fachowość podejścia. Tłumaczenie wykonania zabiegu. Całkowicie bezbolesne, szybkie wyrywanie zębów.

dr Edyta Tomaszewska-Krzyk

Poliklinika evi-MED (nr 2)
Bp. Dominika 8-14
Gdynia

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Uwaga skupiona na leczeniu, a nie przymilaniu się pacjentom. Lekarz z powołania. Cieszę się, że trafiłem na panią Edytę.
Opinia dodana przez: Radek