Monika Wrońska

Protetyk, Stomatolog

3,9
3,5

Ten kto twierdzi, że p. Monika jest niedelikatna i nieuprzejma chyba nie spotkał się z nieuprzejmym i niedelikatnym dentystą w swoim życiu! Ostatnio po kilku wizytach u innej dentystki wróciłam do p. Moniki żeby naprawiać to co zbabrała tamta pożal się boże dentystka i poleciłabym p. Monikę wszystkim!

Delikatna, tłumaczy i wyjaśnia co w kolejności będzie wykonywała, wysoka troska o nie sprawianie bólu w czasie leczenia, solidność dokładność, samodzielnie przygotowuje niezbędne składniki potrzebne do naprawy uszkodzonego zęba, bez wahania polecam panią doktor tak bojaźliwym jak ja pacjentom

Fantastyczna stomatolog. Baaardzo dokładna i delikatna. Szczególnie to ważne dla mnie, bo jestem dentystycznym tchórzem. Zrobiła mi wiele zębów. Z usług p. doktor skorzystali też mój mąż i ojciec i też byli bardzo zadowoleni. Polecam! Monika S. (msym@poczta.onet.pl)

Monika S. (msym@poczta.onet.pl)

Absolutnie odradzam tego stomatologa!!! Chodziłam do niej przez pewien czas i wydawać by się mogło, że wszystko jest ok.. ale niestety okazało się nie dawno (po mniej wiecęj 1,5 roku), że leczenie kanałowe zostało totalnie spaprane i czeka mnie długa droga do wyleczenia stanu zapalnego przy kanale, którego pani "doktor" nie doczyściła prawidłowo.. Dodam tylko, że niestety ale Pani Wrońska nie wie co to staranność przy zakładaniu plomb. Wszystko robione w sposób "na szybko". Totalna porażka!!!!

Pani Monika, to wspaniały lekarz stomatolog. Jest bardzo delikatna i bardzo dokładna podczas leczenia zębów. Na wizyty do Pani doktor chodzą wszyscy moi bliscy. Jest super lekarzem dla dużych i tych małych pacjentów. Kasia F., Grzegorz F., Paulina F., Ola F.

Kasia F., Grzegorz F., Paulina F., Ola F.

Od wielu lat razem z mężem korzystamy z leczenia i porad. Polecamy wszystkim dbającym o swoje uzębienie dobrą specjalistkę jaką jest Monika Wrońska:)

Nie polecam!!! Nie wybiore sie już więcej i bedę wszystkim odradzać. Brak wyczucia. Niedelikatna.

nie polecam. Niedelikatna, uprzejmość to za mało

nie polecam. Niedelikatna, uprzejmość to za mało