Protetyk Gdynia

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Pro Centrum Stomatologiczne
ul. Legionów 100A/U1
81-472 Redłowo, Gdynia

Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście ze świetnie założonym celem do osiągnięcia. Efekt końcowy zawsze jest rewelacyjny. Dobrze wydana kasa.
Opinia dodana przez: Sławek

Monika Wrońska

Algierska 10
81-120 Gdynia

Ten kto twierdzi, że p. Monika jest niedelikatna i nieuprzejma chyba nie spotkał się z nieuprzejmym i niedelikatnym dentystą w swoim życiu! Ostatnio po kilku wizytach u innej dentystki wróciłam do p. Moniki żeby naprawiać to co zbabrała tamta pożal się boże dentystka i poleciłabym p. Monikę wszystkim!

Ewa Gdaniec

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

indywidualna specjalistyczna praktyka stomatologiczna
gdynia ul.wroclawska 41
81-557 Gdynia

Super dentystka byłam naprawdę zadowolona

Joanna Herbasz

Gabinet Stomatologiczny
Gdynia ul. Wschodnia 1D/29
81-575 Gdynia

Super dentystka. Chodzę do niej z całą rodzinką. Moja córeczka jest zachwycona i zawsze chętna do wyzyty. Mój mąż nie ufa żadnemu innemu dentyście. Pani Asia ma super podejście do dzieci i do dorosłych również!!!

Mikołaj Charzewski

Gdynia

Bardzo dobry fachowiec i miły lekarz :) Kompetentny, cierpliwy. Gabinet przytulny, miła obsługa w recepcji.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Katarzyna Stecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Clinica Medica
ul.Mireckiego 11
Gdynia

Pani Katarzyna -mimo młodego wieku- okazała się bardzo dobrym stomatologiem. Mimo że miałem wyrywanego zęba nie czułem lęku (jak zwykle) podczas tego zabiegu. Naprawdę wzbudza pełne zaufanie.
Jeśli boisz się dentysty, zmienisz zdanie przychodząc do Pani Katarzyny.
Naprawdę polecam.

Marcin

lek. dent. Marta Radwańska

ulica Świętojańska 89/1
81-381 Gdynia

Pani dr leczy bardzo dobrze, lecz koszt leczenia jest często wyższy niż w innych gabinetach.

lek. dent. Jerzy Beyna

Stomatolog, Protetyk

Armi Krajowej 28
Gdynia

Fantastyczny lekarz-protetyk, polecony przez znajomego. Wszystko pasuje idealnie, nie wymaga poprawek i wielokrotnych wizyt (płatnych) jak w innych gabinetach. Po prostu mistrz w swoim fachu. I sądząc po wieku i latach praktyki to chyba jeden z najbardziej doświadczonych stomatologów w Gdyni ! Dziękuję !
Zadowolona pacjentka.

lek. dent. Joanna Brzóska

Sanus Dentes
Hryniewickiego 6 c lokal 12
81-340 Gdynia

Dr Brzóska leczyła mi górną jedynkę, która doznała urazu wiele lat temu. Ząb był martwy, a jego kolor nieco ciemniejszy od zębów obok. Nie odczuwałem żadnych dolegliwości, poza estetycznymi, jednak po wykonaniu zdjęcia RTG (obraz widoczny po chwili na monitorze) Dr Brzóska zdecydowała się udrożnić kanał i wypełnić go innym środkiem. Miałem już kilka zębów leczonych kanałowo, ale pierwszy raz spotkałem się z udrażnianiem kanału z wykorzystaniem mikroskopu. Zabieg był ...

lek. dent. Jolanta Kulczyńska

Protetyk stomatologiczny