Lekarze Stomatolog Gdynia

lek. dent. Iwona Rupińska-Mielczarska

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Lekarz z dużym doświadczeniem. Leczenie przeprowadzone sprawnie, odpowiedzi na pytania wyczerpujące. Pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Strach do fotela dentystycznego teraz jakby mniejszy ;).
Opinia dodana przez: Sandra

lek. dent. Paula Tymoszuk

ul. Buraczana 41C/4
81-587 Gdynia

Bardzo miła, uprzejma i radosna Pani doktor. Super podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm. Szybkie i delikatne leczenie oraz doradztwo. Polecam i pozdrawiam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Klaudia Bielska

ul. Starodworcowa 1E/3
81-575 Gdynia

Najwyzsza jakosc,uprzejmosc i wysoka kultura,dziekuje P.Doktor Pozdrawiam z USA:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: barbara

Stanisław Krachulec

Ortodonta, Stomatolog

I Armii WP 15a
81-383 Gdynia

Polecam ! wszystko super !naprawde warto odwiedzic tego ortodonte, wszystko zrobi w jak najwiekszym porządku .

lek. dent. Jerzy Beyna

Stomatolog, Protetyk

Armi Krajowej 28
Gdynia

Fantastyczny lekarz-protetyk, polecony przez znajomego. Wszystko pasuje idealnie, nie wymaga poprawek i wielokrotnych wizyt (płatnych) jak w innych gabinetach. Po prostu mistrz w swoim fachu. I sądząc po wieku i latach praktyki to chyba jeden z najbardziej doświadczonych stomatologów w Gdyni ! Dziękuję ! Zadowolona pacjentka.

lek. dent. Beata Rodziewicz

adm. Unruga 76
81-153 Gdynia

Świetny człowiek - świetny lekarz . Pani doktor zawsze znajdzie dla mnie czas , i pomimo zapełnionego grafiku gdzieś tam zawsze zdoła mnie wcisnąć . Podczas wizyty w całkowitym spokoju i bez pośpiechu realizuje ustalony wspólnie plan leczenia . Nie jestem łatwym pacjentem bo zdarza mi się zapomnieć o ustalonej wizycie , ale Pani Doktor jest osobą bardzo wyrozumiałą i z uśmiechem na twarzy umawia mnie na inny pierwszy wolny ...
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Adam Jąkalski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ul. Pionierów 17/1
81-645 Gdynia

Wspaniały specjalista mający życzliwe podejście do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Pełen zawodowy profesjonalizm. Wizyta to przyjemność. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dana

lek. dent. Janusz Kozłowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Wspaniały specjalista! Gdyby takich jak on było więcej, to by wszyscy byliby zdrowi. To, co go wyróżnia z pośród innych go wyróżnia, to osobiste podejście do pacjenta. Zawsze patrzy na ludzi jak na swoje dzieci, a więc patrzy na to, by usuwać zęby tylko w ostateczności, a tak to całą robotę robi aparatem. Świetna atmosfera. W moim rodzinnym mieście kazano mi nosić wyciągany aparat. Nie działało to, więc mówiono mi, ...
Opinia dodana przez: Marysia

lek. dent. Helena Konkol-Marciniak

NZOZ Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny
Zakręt do Oksywia 3
81-244 Gdynia

Wspaniala Pani Doktor. Bardzo kompetentna, spokojna, potrafi jasno wyjasnic leczenie. No i co wazne nic nie bolalo. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Arkadiusz Z.
Najlepszy Gabinet w Gdyni.Pan dr Dawid empatyczny ,przemiły ,perfekcyjny ,omawiał cały proces leczenia.,delikatny podczas zabiegów.Posiadał duże zrozumienie mojego lęku o ból.W gabinecie z Panem doktorem pracuje przemiła Pani Sławka asystentka.Polecam gabinet ,jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .Następne wizyty tylko tutaj.
Opinia dodana przez: Alicja Łukowicz_Kleina

Grzegorz Olszewski

CADENT
ul. Myśliwska 4U/1
Gdynia

rewelacyjna obsługa i wysoka kultura osobista, a o efektach leczenia decyduje wiele rzeczy...wolę już u innych stomatologów tego nie oceniać ( mam nadzieję, że nie zaistnieje taka potrzeba). PS. 'Podważanie" kompetencji lekarza przez innego jest -krótko mówiąc-bleee.

Wojciech Gutowski

Chirurg stomatolog

Gdynia

To był fenomenalny chirurg którego pomoc w mojej chorobie była bezcenna.Lekarz z ogromną wiedzą i praktyką,człowiek który leczył i pomagał innym nie patrząc tylko na kase wykonywał mi skomplikowane zabiegi chirurgiczne zęby których nie powinno już dawno być po upływie 12 lat są nadal i nie dają zadnyh obiawów.Dziś jeśli ide do stomatologa też wybieram chirurga,poprostu stwierdzam,że skoro płace to lepiej płacić komus kto sie na tym naprawde zna bo ...

lek. dent. Marzena Gidzińska-Głódkowska

Kasztelańska 19
81-412 Gdynia

jestem pacjentka dr Gidzinskiej , bardzo dokladnie obejrzala zeby oraz zostal poprawnie wykonany drobny zabieg dentystyczny, polecam !!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Paulina Bautembach-Koberda

Kaczewska 24 l. 27
81-476 Gdynia

Najlepszy dentysta u którego byłem! Kompetencja, fachowość, dodatkowo przemiła i bardzo kontaktowa osoba.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Łukasz Tłustochowicz

LUX MED
ulica Morska 127
81-222 Gdynia

pełen profesjonalizm, korzystny stosunek jakości do ceny, szybkie i sprawne działanie, indywidualne podejście do problemu

lek. dent. Katarzyna Rajkowska

Aleksandra Dulina 1
81-603 Gdynia

zdecydowanie polecam panią doktor, zapisałam się sama po wizycie synka który do nikogo innego nie chce już chodzić, i trzeba przyznać było warto. Leczymy się teraz całą rodziną przede wszystkim w przyjacielskiej luźnej atmosferze, zawsze sprawnie bez bólu i strachu. Dokładność, profesjonalizm i niespotykane podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Konrad Czubak

skwer Kościuszki 13a lok. 12
81-370 Gdynia

Bardzo dobry dentysta , który uratował mi jak to on powiedział tzw minimum socjalne ,kiedy już dwóch dentystów widziało mnie z z tzw klapaczami. Polecam zwłaszcza profesjonalne pełne uczucia czyszczenie korzeni zębów

lek. stom. Maciej Bodal

Gabinet Maciej Bodal
Lelewela 1
81-331 Gdynia

Wspaniały lekarz, profesjonalista, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, gdyż nie boi się wyzwań leczenia trudnych zębów. CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU. Leczę się u niego od wielu lat i nie wyobrażam sobie innego lekarza. W dodatku mam upośledzoną niepełnosprawną córkę, której nikt nie chciał się podjąć leczenia (bo po co tracić tyle czasu i się męczyć). U doktora znalazłam pomoc i opiekę. Znamy się z lekarzem od ponad dwudziestu lat. Moja ...
Opinia dodana przez: Beata Caboń

lekarz Dorota Kupińska

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3
81-577 Gdynia

Polecam z czystym sumieniem i namawiam na leczenie. Pełen profesjonalizm. Ciepła, przyjazna atmosfera. Super podejście do pacjenta (dużego i małego). Wychodzi się z gabinetu z uśmiechem na ustach. Super!
Opinia dodana przez: Małgonia

lek. dent. Jakub Warmuz

TEMI-MED
Wawrzyniaka 4/1
81-047 Gdynia

Bardzo dobry chirurg, udało się w końcu usunąć trudną i problematyczną "8" dolną zakończoną haczykowato i blisko nerwu twarzowego. Zabieg udany, a lekarz godny polecenia, profesjonalista, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina