lek. dent. Katarzyna Nowińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani Kasia to lekarz z powołania! Do Pani Doktor chodzę regularnie od kilku miesięcy i każdorazowo jest to w pełni profesjonalna wizyta. Pani Kasia tłumaczy jakie zabiegi wykonuje, edukuje w zakresie dbania o higienę jamy ustnej, jest cierpliwa i życzliwa. Dba o to, by pacjent czuł się "zaopiekowany" :) Zdarzyła się mi również sytuacja nagła - dodatkowo tuż przed Sylwestrem - Pani Kasia zrobiła wszystko, żeby znaleźć czas i przyjąć mnie na wizytę. Zdecydowanie polecam!!!!

Pani Kasia to lekarz z powołania!

Świetny lekarz! Uprzejmie i jasno tłumaczy przebieg leczenia oraz informuje o postępach w leczeniu. Jestem bardzo zadowolona i chętnie wrócę do Pani Doktor. Zabieg przeprowadziła bezboleśnie i bardzo dokładnie. Nie dziwię się wielu pozytywnym opiniom, które słyszałam od pacjentów Pani Doktor, zdecydowanie mają poparcie w praktyce. Mogę cieszyć się pięknymi zębami.

Polecam Panią Doktor. Leczę zęby od wielu lat u p. Kasi i jestem bardzo zadowolony, wcześniej korzystałem z usług innych stomatologów, z różnym skutkiem. Żałuję, że wcześniej nie trafiłem na p. Katarzynę, pozwoliło by to pewnie uniknąć wielu poważnych problemów z moimi słabymi zębami.

Jestem pacjentką Pani Katarzyny od kilku lat. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Przy każdej wizycie jestem informowana o przebiegu leczenia ,otrzymuję zalecenia lekarskie co do dalszej pielęgnacji stomatologicznej. W sytuacjach nagłych zawsze jestem przyjmowana przez P.Doktor.Profesjonalne ,"delikatne" podejście do pacjenta. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Od wielu lat jestem pacjentka dr Nowinskiej, polecam ja jako stomatologa. Bardzo dokladna, delikatna, informuje pacjenta o kolejnych etapach zabiegu. POLECAM

Profesjonalna i miła obsługa. Pani ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Gorąco polecam wszystkim!

Profesjonalna i miła obsługa.
Pani ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
Gorąco polecam wszystkim!

Nie polecam pani doktor Nowińskiej klinika doktor kraśicki Gdynia zakręt do oksywia zostało żle przeprowadzone leczenie dwóch zębów kanałowo w jednym pozostało złamane narzędzie w drugim nie zostały wyczyszczone do końca kanały i z tego powodu stworzył się ogromny torbiel i stan zapalny kości do leczenia hirurgicznego