lek. dent. Katarzyna Nowińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Trafiłam z przerażającym bólem zęba. Można powiedzieć, że Pani Doktor uratowała mi życie. sympatyczna atmosfera i pełen profesjonalizm.

Polecam Panią doktor Super podejście i cierpliwość do trudnych i zestresowanych pacjentów. Jestem po leczeniu kilku zębów, i przygotowuje się teraz na koronkę.

Polecam Panią doktor

Stanowczo odradzam Panią która nawet nie powinna wykonywać zawodu lekarza. Pani próbuje zarobic na pacjencie stwierdzając w zdrowych zębach próchnicę do leczenia. Lekarz po pierwsze nie powinien szkodzić a tutaj nie dosyć że próbowano nabić mnie w butelkę to do tego leczenie kanałowe zostało przeprowadzone źle ,nie potrzebnie wykonane zatrucie które spowodowało dalsze powikłania. Bez wykonania dodatkowej konsultacji z innym dentystą nie byłbym nawet świadom jak daleko ta osoba jest gotowa posunąć się w celu zysku. Pani doktor stwierdziła że jest 8 zębów do roboty - byłem tak zdumiony wysuniętą ...

Stanowczo odradzam Panią która nawet nie powinna wykonywać zawodu lekarza.
posunąć się w celu zysku.
Pani doktor stwierdziła że jest 8 zębów do roboty - byłem tak zdumiony wysuniętą diagnozą że postanowiłem skonsultować się
z innym lekarzem który stwierdził zaledwie 2... Nie polecam - omijać szerokim łukiem.

Ja lecze u Pani doktor naprawdę sporo ubytków gdyż strach przed dentysta i złe doświadczenie z młodości sprawiły, że niechętnie korzystałam z usług stomatologów, jednakże Pani doktor zupełnie zmieniła moje podejście. Chodzę do niej bez żadnego strachu. Jest lekarzem z powołaniem. Wszystko spokojnie tłumaczy. Zęby są naprawdę dobrze zrobione. Wyglądają jak nowe. Polecam wszystkim

Od wielu lat jestem pacjentka dr Nowinskiej, polecam ja jako stomatologa. Bardzo dokladna, delikatna, informuje pacjenta o kolejnych etapach zabiegu. POLECAM

Pani Kasia to lekarz z powołania! Do Pani Doktor chodzę regularnie od kilku miesięcy i każdorazowo jest to w pełni profesjonalna wizyta. Pani Kasia tłumaczy jakie zabiegi wykonuje, edukuje w zakresie dbania o higienę jamy ustnej, jest cierpliwa i życzliwa. Dba o to, by pacjent czuł się "zaopiekowany" :) Zdarzyła się mi również sytuacja nagła - dodatkowo tuż przed Sylwestrem - Pani Kasia zrobiła wszystko, żeby znaleźć czas i przyjąć mnie na wizytę. Zdecydowanie polecam!!!!

Pani Kasia to lekarz z powołania!

Jestem pacjentką Pani Katarzyny od kilku lat. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Przy każdej wizycie jestem informowana o przebiegu leczenia ,otrzymuję zalecenia lekarskie co do dalszej pielęgnacji stomatologicznej. W sytuacjach nagłych zawsze jestem przyjmowana przez P.Doktor.Profesjonalne ,"delikatne" podejście do pacjenta. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Profesjonalna i miła obsługa. Pani ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Gorąco polecam wszystkim!

Profesjonalna i miła obsługa.
Pani ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
Gorąco polecam wszystkim!

Polecam Panią Doktor. Leczę zęby od wielu lat u p. Kasi i jestem bardzo zadowolony, wcześniej korzystałem z usług innych stomatologów, z różnym skutkiem. Żałuję, że wcześniej nie trafiłem na p. Katarzynę, pozwoliło by to pewnie uniknąć wielu poważnych problemów z moimi słabymi zębami.

Świetny lekarz! Uprzejmie i jasno tłumaczy przebieg leczenia oraz informuje o postępach w leczeniu. Jestem bardzo zadowolona i chętnie wrócę do Pani Doktor. Zabieg przeprowadziła bezboleśnie i bardzo dokładnie. Nie dziwię się wielu pozytywnym opiniom, które słyszałam od pacjentów Pani Doktor, zdecydowanie mają poparcie w praktyce. Mogę cieszyć się pięknymi zębami.