lek. dent. Monika Chabalek. dent. Monika Chaba - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Monika Chaba

Jestem absolwentką stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej poszerzyłam na studiach podyplomowych w Krakowie.

Od ...

Od 10 lat zajmuję się stomatologią i medycyną estetyczną. Wykonuję kompleksowe terapie stomatologiczne i anty-aging, oparte na zabiegach najwyższej klasy z zastosowaniem nowoczesnych materiałów. Stomatologia to moja pasja, którą rozwijam każdego dnia. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Leczenie u Pani doktor jest na jak najwyższym poziomie. Godne polecenia. Niestety coś złego się dzieje z obsługą klienta. Przekładanie na ostatnią chwilę godzin wizyt bez wcześniejszego poinformowania klienta i próby wmówienia klientowi podczas telefonicznego potwierdzenia wizyty, że na tę właśnie godzinę się umawiał to zero profesjonalizmu. Na wizytę się czeka długo więc takie praktyki nie powinny mieć miejsca ze względu chociażby na szacunek do czasu klienta.

Leczenie u Pani doktor jest na jak najwyższym poziomie. Godne polecenia.

Dr Chaba jest stomatologiem godnym polecenia szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Sprawiła, że mój 5-letni syn ze spokojem przekracza próg gabinetu a po wizycie chwali się swoimi kolorowymi plombami wszystkim dzieciom w przedszkolu. Spokój i opanowanie Pani Doktor jak również Pań asystentek jest nieoceniona, zawsze były w stanie przekonać syna, że leczenie jest niezbędne, jak obiecały, że nie będzie bolało, to nie bolało, ale też nie oszukiwały, gdy mogło zaboleć, uprzedzały wcześniej. W gabinecie panuje bardzo fajna atmosfera, Pani Doktor jest otwarta na pytania, odpowiada, słucha. Ponadto jest bardzo wyrozumiała, gdy dziecko ma gorszy dzień i kaprysi, uznaje wtedy, że nie można dziecka zrażać i odpuszcza. Bardzo podobały mi się wszystkie wizyty i jestem bardzo zadowolona. Cały personel sprawia wrażenie nastawionego na zadowolenie pacjenta, jest miły, uprzejmy i zawsze uśmiechnięty. Jestm pod dużym wrażeniem, bo mam porównanie z innymi gabinetami.

Dzięki Pani Doktor przestałam się bać dentysty, a leczenie u tak znakomitego lekarza to czysta przyjemność! ;) Polecam w 100% ! :)

Polecam w 100 %! Pani Monika to lekarz z powołania.Do każdego problemu medycznego podchodzi bardzo poważnie i profesjonalnie. Leczenie bezbolesne w przemiłej atmosferze. Uznanie dla całego personelu! Najlepszy stomatolog u którego byłam! Gorąco polecam!!!!!

Bardzo gorąco polecam pania Monike! To bardzo miła i profesjonalna osoba , skrupulatna i bardzo dokładna leczenie szybkie i bardzo pożadna robota! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby. Miła atmosfera, indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesne metody leczenia, szeroki pakiet usług, pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów, gwarancja trwałości (na lata), dzięki wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów i sprzętów, bardzo skuteczne i niemalże bezbolesne znieczulanie. Korzystam od lat i polecam, bo to wykwalifikowany stomatolog, dla którego praca jest pasją.

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby.

Duży pozytyw. Standard leczenia bardzo wysoki, szybki czas leczenia. Potrafi naprawić zęby, które inni wyrywają, a ceny ma normalne jak inni dentyści w okolicy.

Pierwszy raz sie nie boję. Znieczulenia wykonane bezboleśnie. Bardzo lubię leczyć zęby u Pani Dr , bo widać efekty od razu po wizycie. :)

Bardzo dobry stomatolog. Potrafi dobrze leczyć a wypełnienia nawet po kilku latach wyglądają świetnie. Dobrze znieczula -to dla mnie miało zawsze wielkie znaczenie. Jest miła dla pacjentów. A jeśli chodzi o czas.. myślę, że lepiej, kiedy ktoś potrafi zrobić swoją pracę szybko i sprawnie, niż trzymać pacjenta przez godzinę z otwartą paszczą.. ode mnie dodatkowy plus :) Pozdrawiam i dzięki za wszystko Pani doktor. Uuupsss.. Coś się wykruszyło. Hmm dwa i pół roku, ciut za szybko - mały minusik, bez urazy :)

Pozdrawiam i dzięki za wszystko Pani doktor.

Uuupsss..

Bardzo polecam! Długo już jestem pacjentka Pani Doktor, nigdy nie było problemów po leczeniu, miła obsługa i fachowe podejście, korzystne ceny zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.