lekarz Krzysztof Tutkowski

Super dentysta! Korzystam z jego usług od lat. Pełen profesjonalizm i dokładność. Zawsze pomoże w nagłych przypadkach. Polecam!!

Prawdziwy profesjonalista. Swoją pracę wykonuje z niewiarygodną precyzją i rzetelnością. Każdą wizytę miło wspominam jak i cała moja rodzina. Zawsze kulturalny i pełen pogody ducha. Gdyby więcej było takich stomatologów na świecie zanikłaby dentofobia.

Pierwszy raz u pan Tutkowskiego byłam z moją niespełna 5 letnią córką.Nawet nie wiedziała i nie czuła ,że miała znieczulenie.I to wystarczy ,aby wiedzieć jakim jest wspaniałym stomatologiem. POLECAM!!!!

uprzejmy,kompetentny!!polecam szczególnie tym, którzy boją się dentysty!!!!

uprzejmy,kompetentny!!polecam szczególnie tym, którzy boją się dentysty!!!!

Polecam! Obecnie najlepszy stomatolog u jakiego się leczyłem. Nowoczesny sprzęt,najnowsze technologie..Może nie najtańszy ale coś za coś..

Wspaniały lekarz, pełna kultura osobista, aż chce się leczyć zęby.

Wspaniały lekarz, pełna kultura osobista, aż chce się leczyć zęby.

rewelacja chodziłem na starowiejską teraz przenieśli gabinet,ale gość pełny profesjonal polecam z ręką na sercu,lekarze z trójmiasta powinni się u tego Pana uczyć zawodu i przede wszystkim kultury

Zapłaciłem po raz pierwszy tak dużo za usługę ale stanowczo uważam że była o wiele więcej warta ! Dlaczego ? Bo po raz pierwszy od 40 lat przestałem się bać "dentysty". Uprzejmość,kompetencje i profesjonalizm to 3 najważniejsze cechy tego stomatologa, jestem pewien że jest to przypadek z cyklu niemożliwych, a jednak możliwe. Byłem sam , rewelacja, zabrałem żonę ( boi się jak ognia ) -- zadowolona rewelacyjnie ! A syn powiedział że nie rozumie czemu tak bał się stomatologa. Polecam

pełen profesjonalizm,szybko precyzyjnie i najnowszą technologią

pełen profesjonalizm,szybko precyzyjnie i najnowszą technologią