Jolanta Poniewierska-Skowronek

Stomatolog, Ortodonta

Doktor Jolanta jest wspaniałym stomatologiem. Miło mi się z panią doktor rozmawia, często chcę jeszcze dłużej i dłużej posiedzieć tam w gabinecie i porozmawiać. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Stomatolog, ortodonta Jolanta Poniewierska-Skowronek jest godnym polecenia doktorem. Życzę każdemu żeby tam znaleźli swoje szczęście, tak ...

Życzę każdemu żeby tam znaleźli swoje szczęście, tak jak Ja. Cieszę się, że jest w Pruszczu Gdańskim taki wspaniały stomatolog/ortodonta.
Osobiście korzystam z usług stomatologicznych już kilka miesięcy, wszystko jest jak w siódmym niebie. :D :)

Dzięki teja Pani mam proste zeby i usmiech na twarzy :)

Dzięki teja Pani mam proste zeby i usmiech na twarzy :)

Jestem niesamowicie zadowolona z uslug pani doktor.Leczyla mojego syna ponad dwa lata,mial niesamowicie duza wade zgryzu.Bardzo kompetentna,mila osoba z ogromna wiedza.Polecam wszystkim.Wyzej jakas pani pisala,ze staly aparat kosztowal ponad 5 tys,ze poniosla ogromne koszta...droga Pani takie sa ceny.Prosze popytac u innych ortodontow.

Tak, dobre wrazenie na poczatku. Dałam sie wciagnąć.Niestety. Podjełam leczenie aparatem stałym. Zapłaciłam za aparat ponad 5000 zł. Za kazda wizytę 150 (wizyta kontrolna). Ustalone na poczatku przez pania lekarz zasady wzieły w łeb. Zmienia je teraz jak jest jej wygodnie.Juz nie jest przyjemna. Jak ma klienta który jest jeszcze od niej uzależniony-do zdjęcia aparatu jeszcze troche zostało, to ciagnie kasę ile sie da. Nie dajcie sie nabrać na tanie sztuczki przy pierwszych wizytach- to takia psychologiczna pułapka......

Dr. Skowronek jest godnym polecenia stomatologiem. Często spotykam się z opiniami, że jest to najlepszy stomatolog w mieście. Przychodząc za każdym razem do gabinetu upewniam się, że jest to lekarz z powołania, a nie dla pieniędzy. Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog