Stomatolog Pruszcz Gdański

Wolny termin: 20 Sie o 09:00. Sprawdź inny. # 1

Ambulatorium - Miejsce Udzielania Świadczeń
Powstańców Warszawy 28B
83-000 Pruszcz Gdański

Leczyłam zęby u tego stomatologa przez kilka lat. Mój syn również. Leczenie zawsze skuteczne. Cieszę się, że nadal pracuje w Pruszczu. Agnieszka.

Stomatolog Pruszcz Gdański lek. dent. Magda Brona-Teżyk

lek. dent. Magda Brona-Teżyk

Stomatolog, Medycyna estetyczna

OLIDENT stomatologia rodzinna
Rogozińskiego 6
Pruszcz Gdański

Mogę gorąco polecić panią doktor Magdę!!!! Rewelacja, bardzo kompleksowe podejście do mojego problemu, a co najważniejsze już widzę różnicę! Zdecydowałam się na mezoterapię igłową osoczem i preparatami. Pani doktor świetnie wszystko wytłumaczyła, że doskonale wiem co mi wstrzykuje. Bardzo dba o to by pacjent wiedział jak najwięcej o danych preparatach które używa!. Profesjonalne podejście, bardzo miła i potrafi uspokoić gdy się człowiek boi. Zabiegi bezbolesne, bo pani doktor używa świetnego znieczulenia! Następnym krokiem będzie powiększenie subtelne ust na które już się umówiłam! Polecam wszystkim a pani doktor serdecznie dziękuję!!! W końcu będę mieć ładną buzię!!!

Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Katarzyna Korbik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5

Bardzo dobry stomatolog przede wszystkim doskonały kontakt z
dzieckiem.Stomatolog którego polecam rodzicom dla ich pociech.

Bardzo dobry stomatolog przede wszystkim doskonały kontakt z
dzieckiem.Stomatolog którego polecam rodzicom dla ich pociech.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologiczne"
Grunwaldzka 33
83-000 Pruszcz Gdański

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego stomatologa. Wszystkie elementy opiniowane są na najwyższym poziomie. Polecam.

Opinia dodana przez: Bożena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologiczne"
Grunwaldzka 33
83-000 Pruszcz Gdański

Pan Doktor bardzo delikatny i miły. W swojej pracy wykazuje się pełnym zaangażowaniem i troską. o pacjenta. U Pana Doktora miałam przeprowadzone leczenie kanałowe kilku zębów i wszystkie były bezbolesne. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Judyta

Prywatny Gabinet Lekarski
Kossaka 2 lok. 6b
83-000 Pruszcz Gdański

Polecam z czystym sumieniem ! Profesjonalne i serdeczne podejście do pacjenta. Ze stoickim spokojem nawet do takiego tchórza jak ja :) Wspaniały, kompetentny lekarz - POLECAM KAŻDEMU ! Serdecznie pozdrawiam Panią DOKTOR.

Opinia dodana przez: Monika

Pruszcz Gdański

Pan doktor poświęcił wiele czasu i trudu, żeby uratować zęba, którego mój prowadzący stomatolog spisał już na straty(poprzez uprzednie niewłaściwe leczenie - nie doczyścił kanałów i doszło do powikłań okołowierzchołkowych). Do Pana doktora jechałamn na 2 wizyty z drugiego krańca Polski. Leczenie nie było tanie ale skuteczne. Człowiek bardzo miły i cierpliwy, prawdziwy lekarz a powołania.

Opinia dodana przez: deida iwonadeida

NZOZ Art-Dentica Sebastian Malik
ulica Cicha 15/5
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzo rzeczowa i delikatna. Dzięki pani doktor wizyty nie należące do przyjemności są bezstresowe.

Opinia dodana przez: Magda

Pruszcz Gdański

Po wielokrotnym zmienianiu stomatologów, szczerze mogę powiedzieć, że doktor Czerwińskiej już nie zmienię. Świetna dentystka. ;)

ISPL Jolanta Poniewierska Skowronek
Obrońców wybrzeża 27
83-000 Pruszcz Gdański

Doktor Jolanta jest wspaniałym stomatologiem. Miło mi się z panią doktor rozmawia, często chcę jeszcze dłużej i dłużej posiedzieć tam w gabinecie i porozmawiać. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Stomatolog, ortodonta Jolanta Poniewierska-Skowronek jest godnym polecenia doktorem.
Życzę każdemu żeby tam znaleźli swoje szczęście, tak jak Ja. Cieszę się, że jest w Pruszczu Gdańskim taki wspaniały stomatolog/ortodonta.

Osobiście korzystam z usług stomatologicznych już kilka miesięcy, wszystko jest jak w siódmym niebie. :D :)

Stomatolodzy w mieście Pruszcz Gdański