lek. dent. Katarzyna Chylińska-Kantecka

Już po pierwszej wizycie u Pani Doktor poczułam ulgę i zaufanie, chociaż od zawsze panicznie bałam się dentystów, coś się zmieniło i zrozumiałam, że tutaj jestem naprawdę bezpieczna. Wizyty u Pani Doktor naprawdę polubiłam… mam wyleczone zęby ! Polecam z całego serca :)

Godna polecenia, wszytko bardzo dobrze tłumaczy i zawsze poświęca Max czasu dla pacjentów Już po porwszej wizycie byłam bardzo zadowolona:)

Już po porwszej wizycie byłam bardzo zadowolona:)

Polecam z czystym sumieniem ! Profesjonalne i serdeczne podejście do pacjenta. Ze stoickim spokojem nawet do takiego tchórza jak ja :) Wspaniały, kompetentny lekarz - POLECAM KAŻDEMU ! Serdecznie pozdrawiam Panią DOKTOR.

Jedyna Pani doktor, która zainteresowała się moim problemem i podjęła się leczenia bez brania przeze mnie kredytu w banku :) Lekarz z powołania ! Wielkie ukłony dla Pani Doktor. Pozdrawiam.

Bardzo polecam - to co się rzuca od razu to czystość, zawsze nowe rękawiczki, fotel zdezynfekowany po poprzednim pacjencie. Ponadto bardzo miłe i profesjonalne podejście. A do tego super cena.

Anioł nie człowiek ! Jestem szczęśliwa, że trafiłam do Pani Doktor :) Profesjonalista w każdym calu, ale przede wszystkim cudowny, życzliwy, dobry człowiek !!! Z całego serca dziękuję...

bardzo sympatyczna pani doktor z dobrym podejściem do pacjenta. Polecam ją innym pacjentom, delikatna podczas badania i zwraca uwagę na szczegóły.

polecam każdemu ten gabinet- kompetentnie i nie drogo

polecam każdemu ten gabinet- kompetentnie i nie drogo

Wspaniały, kompetentny lekarz POLECAM KAŻDEMU ! Magda Z.

Wspaniały, kompetentny lekarz POLECAM KAŻDEMU !

Magda Z.