Michał Donatt

Pan doktor poświęcił wiele czasu i trudu, żeby uratować zęba, którego mój prowadzący stomatolog spisał już na straty(poprzez uprzednie niewłaściwe leczenie - nie doczyścił kanałów i doszło do powikłań okołowierzchołkowych). Do Pana doktora jechałamn na 2 wizyty z drugiego krańca Polski. Leczenie nie było tanie ale skuteczne. Człowiek bardzo miły i cierpliwy, prawdziwy lekarz a powołania.

polecam! wie co robi. mila atmosfera. sprzet - moim zdaniem jest bardzo dobry, czuje sie tam komfortowo. zabiegi dokonywane sa na 4 rece. punktualnosc to chyba 2 imie doktora-nigdy nie czekalem na wizyte (wchodze, mowie dzien dobry sympatycznej Pani w recepcji, ktora za kazdym razem na dzien przed potwierdza moja wizyte tel., i chwile potem siedze na fotelu).