lekarz Jolanta Prawda-Grabowska

Internista

Właśnie wyszłam ze szpitala, gdzie byłam prowadzona przez P.Jolantę Prawda-Grabowską. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona. Pani dr. jest przesympatyczną osobą pełną empatii, kompetencji i cierpliwości. Na badania chodzi z pacjentem doskonale wyjaśni wszystkie wątpliwości. Bardzo polecam!!!

profesjonalistka i dama z klasą!Doktor z prawdziwego zdarzenia!nie ważne gdzie przyjmuję -w szpitalu na NFZ,czy prywatnie,zawsze indywidualnie i fachowo podchodzi do każdego pacjenta.

To lekarz przez wielkie L. Dzięki jej zaangażowaniu i wczesnym wykryciu choroby będę odpowiednio leczony! Polecam!!!!

Dramat!!!! Pani doktor bardzo niesympatyczna. Echo serca wykonała w ekspresowym tempie, a po odnalezienu wady serca nawet nie wytłumaczyła mi, na czym wada ta polega oraz jakie niesie za sobą konsekwencje. Nie miała czasu, ponieważ się spieszyła, gdyż czekali następni pacjenci. Gorąco odradzam!!!!

Dziękuję za cierpliwość i poświęcony czas dla pacjentów i dla mnie na praktykach. Zawsze będzie Pani wzorem prawdziwego Lekarza.

Wciąż poszukujesz "Internista Szczecin"?

Nzoz Przychodnia Lekarska ul.Strażacka
Antoniowska
42-282 Widzów
Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin