dr n. med. Jolanta Siedlecka-Dawidko

Medycyna estetyczna

NIE POLECAM!!!!!!!!! Pani doktor przemiła do póki sie płaci za zabieg. Miałam robione usta, wstrzykiwany jeden mililitr, zapłaciłam 600 zł a efektu zero!!! Byłam u tej Pani na wizycie kontrolnej z nadzieja, ze coś mi zrobi z tymi ustami bo nie po to człowiek płaci i idzie do kliniki zeby różnicy nie było. I wtedy Pani doktor mi powiedziała ze efekt jest ale mały i jest to wina krzywego zgryzu. Po 1 nie mam krzywego zgryzu, a po drugie Pani doktor nie umie przyjąć odpowiedzialności za to ze zle dobrała ...

NIE POLECAM!!!!!!!!!
Pani doktor przemiła do póki sie płaci za zabieg. Miałam robione usta, wstrzykiwany jeden mililitr, zapłaciłam 600 zł a efektu zero!!! Byłam u tej Pani na wizycie kontrolnej z nadzieja, ze coś mi zrobi z tymi ustami bo nie po to człowiek płaci i idzie do kliniki zeby różnicy nie było. I wtedy Pani doktor mi powiedziała ze efekt jest ale mały i jest to wina krzywego zgryzu. Po 1 nie mam krzywego zgryzu, a po drugie Pani doktor nie umie przyjąć odpowiedzialności za to ze zle dobrała mi preparat, albo po prostu zle wykonany został zabieg. Po prostu śmieszne... Żałuje, ze trafiłam na kogoś tak niekompetentnego. ODRADZAM!!!

Wspaniała P.doktor :) Jestem miesiąc po zabiegu powiększenia ust a moi znajomi i ja nie możemy przestać podziwiać efektu. Subtelne podkreślone przyciągają każdy wzrok, w tym mój! ;) Serdecznie polecam. Przemiła, doświadczona P.doktor oraz przesympatyczna obsługa placówki. Na pewno powrócę nie raz!

Wspaniała P.doktor :) Jestem miesiąc po zabiegu powiększenia ust a moi znajomi i ja nie możemy przestać podziwiać efektu. Subtelne podkreślone przyciągają każdy wzrok, w tym mój! ;)

Pani doktor najpierw dokładnie omówiła ze mną co będzie robione, potem natomiast przeprowadziła zabieg szybko i w miarę bezboleśnie. Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Doktor Siedlecka-Dawidko ma dosłownie fach w ręku. Zmarszczka wygładzona, ale bez przesady. Wygląda bardzo naturalnie. Sam zabieg krótki i praktycznie bezbolesny. Poza tym miła atmosfera.

Moja ukochana pani doktor! Precyzyjne oko do zabiegów . Z umiarem używa wypełniaczy. Delikatna a zarazem skuteczna.Zawsze uśmiechnięta!!

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Wrocław"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44