Józefa Niemcewicz

Pediatra

wspaniały lekarz trafna diagnoza i dziecko wyleczone, ogromna wiedza 100 % kwalifikacji (lekarze powinni sie u niej dokształcać )

Pani dr Niemcewicz to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zawsze znajdzie czas na przyjęcie dziecka. Diagnozy trafione, często bez konieczności korzystania z antybiotyków. Bardzo fachowe podejście, przeogromna wiedza. Polecam!

Wspaniały lekarz!!!! Dzieki tej kobiecie przeżyłam. JAk byłam dzieckiem miałam straszna alergie,inni lekarze nie dawali mi szans na przeżycie. Rodzice zaprowadzili mnie do Pani Niemcewicz i własnie Ta cudowna Kobieta stwirdziła co mi dolega i koniec końców żyje juz 22 lata. Polceam serdecznie!!

Lekarz godny polecenia. wyszłam z gabinetu przekonana i spokojna że moje dziecko jest nareszcie w dobrych rękach, mimo że szukaliśmy pomocy u kilku innych żaden nie zauważył tego co Pani doktor Niemcewicz. Mimo że zgłosiliśmy się z infekcją , dostalimy kompleksowe rady odnośnie wszystkiego, łącznie z dietą i pielęgnacją. Postawiła diagnoze z taką oczywistościa i pewnością zdziwiona że inni lekarze mogli tego nie zauważyć. Do tego wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie.

Do tego wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie.

super lekarz poprostu rewelacja dziecko zdrowe

super lekarz poprostu rewelacja dziecko zdrowe

Wciąż poszukujesz "Pediatra Tychy"?

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103