lek. dent. Justyna Pniak

polecam po prostu fachowiec, dentystka z powołania których dziś brakuje jest osobą dającą zaufanie i życzliwość

Pani Doktor przyjęła mnie po raz pierwszy w marcu -- w sobotę, w przeciągu godziny od telefonu -- w klinice, w której pracuje - WAMED, jeden ze zjazdów z alei Roździeńskiego w Katowicach ze zrujnowanym zębem, do którego sam doprowadziłem, zjedzony przez próchnicę, z ogromną dziurą. Bardzo wyrozumiała, po mimo fatalnego samopoczucia, ogromnego bólu, chciała spróbować zawalczyć o tego zęba. Finalnie się nie zdecydowałem, po panoramie i ekstrakcji razem stwierdziliśmy, że ekstrakcja to była dobra decyzja. Ogromna ulga, bo z bólem walczyłem cały piątkowy wieczór, noc i poranek. Pani Doktor mnie nie oceniała, po mimo wielu zębów do kontynuacji leczenia, chce ze mną pracować, bardzo mnie zmotywowała. Dzisiaj byłem na kolejnej wizycie, zaczęliśmy pracę nad moim zaniedbanym uzębieniem. Niestety, mam niską tolerancję na ból, Pani doktor dba o to, żebym czuł się komfortowo i nie łączył bólu z każdym zabiegiem. Przy ekstrakcji pierwszy raz, znieczulenie nasiękowe nie działało, po mimo cierpliwości i kolejnych prób. dostałem znieczulenie przewodowe. Dzisiaj, Pani Stomatolog od razu od takiego znieczulenia zaczęła do oczyszczenia i odbudowy zęba. Bez nacisku na czas, tak dobrała dawkę i poczekała, aż zacząłem czuć się komfortowo. Zawsze stresuję się każdą wizytą i spinam się mocno w trakcie. Przy takim fachowcu jednak myślę, że to się zmieni. Z całego serca polecam Panią Doktor. Po mimo tej jednej poprzedniej oceny, w każdym jej aspekcie zgadzam się w stu procentach. Wszystkie elementy 5/5 i szczerze mówiąc, to jeszcze za mało. Gdyby się dało, dałbym 10/5 i wcale tutaj nie przesadzam. Raz jeszcze polecam Panią Doktor i klinikę, w której przyjmuje. Taką empatię i wyrozumiałość w dzisiejszych czasach można tylko znaleźć drogą pantoflową. Ja miałem w marcu szczęście.

Dr.Pniak, profesjonalne podejście i obsługa, a przy tym serdeczność,kultura,oraz traktowanie pacjenta z zaangażowaniem i uwagą. Polecam!