lekarz Kamel Khanafer

Neurolog

Bardzo dobry lekarz,po dwóch wizytach ustąpiła bolesność oraz powróciła pełna mobilność kręgosłupa,szybka i trafna diagnoza,dobry masaż manipulacja,injekcje.W pełni profesjonalne podejście,człowiek wie co robi.POLECAM 100%

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Po pierwszej wizycie już była znaczna poprawa,a po serii wizyt jest o niebo lepiej. Minął już jakiś czas a na kręgosłup nie mam co się skarżyć. Polecam

Od ponad roku zmagalem sie z bolem plecow i stawow, czeste stany zapalne gornych drog oddechowych, bole glowy. Ciagle nawroty. Dwa dni temu bylem na pierwszej wizycie u Pana doktora Khanafera, bole ustapily. Dyskopatia. Dzis po drugiej wizycie czuje sie znacznie lepiej. Moge normalnie funkcjonowac. Pan dr to super profesjonalista, a takze mily sympatyczny czlowiek. Goraco polecam.

Dr Kamel Khanafer masażami, bez leków w znaczny sposób podniósł komfort mojego życia i dał szansę wykonywania pracy. Mimo mojego wieku szybko wracam do życia. Po kilku zabiegach odstawiłam leki przeciwbólowe.

Po wielu próbach znalazłem lekarza który mi odblokował masażem kręgosłup szyjny . Po kilku zabiegach odstawiłem leki przeciwbólowe Znaczna poprawa komfortu i sprawności funkcjonowania. Lekarz który chce pomóc aby powrócić do zdrowia i pracy.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Grójec"?

Grójec

P.O.W. 9