mgr Kamila Tichonow

Psycholog

Pani Kamila to była dla mnie prawdziwa przygoda. Zawsze bałam się, idąc do psychologa, że trafię na osobę głupszą od siebie, a takiej nie mogłabym zaufać. Pani Kamila nawet przez moment nie wzbudziła we mnie takich wątpliwości. Kiedy potrzebowałam, wyjaśniała mi arkana teoretyczne terapii, którą na mnie stosowała. Potrafiła mnie naprawdę rozbawić. Półroczna terapia była dla mnie nie tylko leczeniem, ale prawdziwą przygodą, doświadczeniem głębokiej introspekcji. Cieszę się, że poznałam ją nie tylko jako terapeutkę, ale jako człowieka. Teraz się śmieję, że mam już swoją wewnętrzną, zinternalizowaną Panią Kamilę, dzięki której popełniam w życiu mniej błędów. Polecam tym, którzy są na życiowych zakrętach :)

profesjonalnie i szybko zostałem wyleczony z lęku. od lat nie czułem się lepiej, poprzednie terapie nie działały. NAPRAWDE WARTO

Byłam tam raz i nie spodziewałam się tak rewelacyjnego kontaktu z obca mi osobą- jest niezwykle otwarta, sympatyczna i widać że chce pomóc swoim pacjentom najlepiej jak potrafi.

Wspaniała osoba, mądra, słuchająca, serdeczna z poczuciem humoru, kompetentna i pozytywnie zapędzająca do roboty :)

sympatyczna,budzaca zaufanie Psycholog, polecam.

sympatyczna,budzaca zaufanie Psycholog, polecam.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Wrocław"?

mgr

50-078 Wrocław

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław