Karina Kołodziej-Małek

Dr Kołodziej -Małek jest bardzo dobrym pediatrą, wyważonym w diagnozach i mającym szeroką wiedzę medyczną. Leczyłam u niej swojej dzieci , a teraz po 20 latach moja córka oddała jej opiece swojego dzidziusia. Polecam tego lekarza gorąco.

Zawsze mialam dobre zdanie o pani doktor ale od kiedy przychodnia w której pracuję została prywatna pani doktor przyjmuje jak klientów a nie pacjentów

Bardzo dobry lekarz, odpowiednie podejście do dziecka. Potrafi udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania. Pełna fachowość

nie polecam, mojego 3 m-cznego synka ciągła za rączki bo chciała go posadzić, był duży i myślała że ma poł roczku :(

Kompetentny, spokojny i rzeczowy lekarz. Nie patrzy na zegarek, załatwia każdy przypadek do końca. Nie przepisuje zbędnych lekarstw.

z lepszym Pediatrą w Bytomiu jeszcze się nie spotkałem. Życzę wszystkim takiego lekarza dla swojej pociechy

Korzystam z usług Pani doktor już dosyć długo. Z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, analizuje i szuka rozwiązań (nie przepisuje antybiotyku, z czego jestem bardzo zadowolona, a czego nie można powiedzieć o innych lekarzach. Nie pracuje jak "maszyna" ale traktuje małego pacjenta bardzo profesjonalnie. W przypadku wątpliwości, chętnie odpowiada na pytanie. POLECAM

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i konkretny. Polecam wszystkim!!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i konkretny. Polecam wszystkim!!

Ta lekarka wysłała mi dzieci do szkoły, ale nie były wyleczone przez co doszło do nawrotu choroby, ponadto chciała leczyć mi 3 letniego syna na padaczkę (wręcz zapewniała, że to ta choroba) tymczasem po wizycie u alergologa stwierdzono u niego astmę. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego lekarza i odradzam wszystkim

Bardzo dobry lekarz, żadnych zastrzerzeń. Można zaufać.

Bardzo dobry lekarz, żadnych zastrzerzeń. Można zaufać.