Karol Balcerkiewicz

Ortopeda

Wszystkim polecam tego lekarza, pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym i oddanym lekarzem, rozumiejącym problemy pacjenta. 26.09.2016 miałem zabieg - endoproteza kolana - a dziś chodzę po górach. Dziękuję za pomoc.

Polecam tego lekarza, pierwszy raz się spotkałam z tak profesjonalnym i miłym lekarzem. Dziękuję za pomoc!

Polecam tego lekarza,
pierwszy raz się spotkałam z tak profesjonalnym i miłym lekarzem.
Dziękuję za pomoc!

Dawno nie spotkałam lekarza, tak oddanego pacjentom - z tak ludzkim podejściem. Polecam doktora również w imieniu pacjentki Ani., której kolano powoli wraca do formy

Byłam operowana przez doktora - endoproteza biodra - więc odczułam Jego umiejętności na własnej skórze :) Pierwsze biodro operował mi inny lekarz, ale na wizyty i tak jeżdżę właśnie do doktora Karola - i mam nadzieję, że tak już zostanie - bo o drugiego takiego byłoby ciężko... Cóż mogę napisać - jak dla mnie naprawdę ŚWIETNY - i jako lekarz i jako człowiek. Bardzo dobrze zna się na tym co robi, wszystko wyjaśni, wytłumaczy. Do tego bardzo sympatyczny, miły, kontaktowy i kulturalny. Jednym słowem POLECAM!
K. - pacjentka LORO :)

Miałem do czynienia z wieloma ortopedami. Żaden nie morze się równać z dr. Balcerkiewiczem. Polecam w 100%

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Świebodzin"?

LORO-MED

Świebodzin
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
Poznań