Filtruj terminy

lekarz Aleksander Czaja

Ortopeda, Chirurg ogólny

LORO-MED

Świebodzin

Jestem już długoletnią pacjentką dr Czai. Wyleczył mi nadgarstki, rozcięgno podeszwowe stopy, obecnie leczy kolano. Lekarz godny polecenia, grzeczny, uprzejmy, kompetentny, nie spieszy się podczas wizyty, dużo tłumaczy pacjentowi, nie traktuje jak przedmiot. Młodzi lekarze powinni się uczyć takiego podejścia do pacjenta. Leczenie moje na razie polega na podawaniu zastrzyków dostawowo. Wiadomo , nie jest to miłe, ale ważna jest wysoka umiejętność lekarza w tym zakresie i to, że wreszcie ...
Opinia dodana przez: Ewa

Cezary Chełchowski

66-200 Świebodzin

Bardzo kompetentny lekarz, rzeczowy. W sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i kompleksowo ustosunkowuje się do niej i zalecanego leczenia . Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem. .Bardzo uprzejmy , empatyczny , godny polecenia.

Radosław Stanek

Świebodzin

W styczniu dr.Stanek przeprowadził u mnie zabieg endoprotetyki stawu biodrowego.
Jest to lekarz którego fachowość uwidacznia się na każdym kroku.
Od początku procesu przygotowania do zabiegu miałem przekazaną wiedzę o tym jak się przygotować i czego mam się spodziewać.Jak każdy pacjent przed operacją byłem przestraszony i niepewny ale dr.Stanek przez swoje sympatyczne i fachowe podejście nastawił mnie pozytywnie do zabiegu.Nie jestem fachowcem z dziedziny ortopedii ale efekt
zabiegu który przeprowadził ...
Opinia dodana przez: Paweł

dr Piotr Sowiński

Osiedle Łużyckie 39
Świebodzin

Bardzo dobry lekarz.Znający się w swojej dziedzinie . Jego prawidłowa diagnoza i leczenie uchroniło mnie przed bólem i kalectwem. Z całą odpowiedzialnością polecam tego lekarza.
Lekarz z powołania , rozumiejący cierpienie i ból chorego i za to należą się mu podziękowania.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Filip Adamcewicz

66-200 Świebodzin

Pan dr Filip Adamcewicz dał się poznać jako wspaniały fachowiec i dobry człowiek. Wykonywał mi zabieg wstawienia endoprotezy kolana, chociaż byłem przez niego konsultowany nie tylko przy okazji tej operacji, ale również przy wstawieniu endoprotezy biodra. Oba zabiegi były wykonywane w szpitalu Loro w Świebodzinie. W sposób jasny i rzeczowy wytłumaczył mi przebieg zabiegu, co wiązało się ze zmniejszeniem stresu. Po samej operacji interesował się moim stanem zdrowia, okazał troskę ...
Opinia dodana przez: Jerzy

Karol Balcerkiewicz

loro

Świebodzin

Byłam operowana przez doktora - dwie endoprotezy bioder - Jego umiejętności są nie do przecenienia, drugiego takiego lekarza, specjalisty w dziedzinie ortopedii ciężko znaleźć .
ŚWIETNY, światowego formatu LEKARZ - naprawdę wielki bo empatyczny jako człowiek.
Doskonały profesjonalista w dziedzinie ortopedii. Komunikatywny, osobiście i doskonale przygotowuje do operacji, wszystko spokojnie objaśnia, wytłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Jako człowiek sympatyczny, miły, kontaktowy i bardzo kulturalny.
Jednym słowem POLECAM! ...
Opinia dodana przez: Teresa

dr Piotr Sowiński

Świebodzin

Takich lekarzy powinno być więcej. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, nie traktuje czlowieka przedmiotowo. Słucha, tłumaczy, nie zerka na zegarek, nie "wypędza" pacjenta. Do tego niezwykle sympatyczny i pomocny. POLECAM
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Dawid Kawka

USG ortopedyczne, Ortopeda

66-200 Świebodzin

Super lekarz. Dokładnie słucha pacjenta, poświęca mu czas i wszystko tłumaczy tak, żeby było zrozumiałe. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

dr Michał Jałoszewski

Świebodzin

Wspaniały, młody , wybitny specjalista, który pomógł mojemu synowi w funkcjonowaniu psychofizycznym i zarazem społecznym.Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Marcin Sergiew

Centrum Medyczne AURIS
WAŁOWA 14C.
66-200 Świebodzin

Do doktora Sergiewa trafiłem w marcu na wizytę z wynikami w postaci RTG, rezonansu magnetycznego, usg, zostałem trafnie zdiagnozowany bez jakichkolwiek zbędnych badań( inna diagnoza niż na wynikach z innego miasta), tylko organoleptycznie - diagnoza potwierdzona później w 100% poprzez badania przedoperacyjne oraz przede wszystkim "otwarcie kolana" na stole.

Jestem 1,5 miesiąca po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, doktor wprowadził bardzo szybkie powracanie do pełnej sprawności, poprzez między innymi brak ...
Opinia dodana przez: Radek

Ortopedzi w mieście Świebodzin