lek. dent. Katarzyna Gurdek-Gworek

Spotkałam się z Panią Doktor niecałe 2 lata temu. Dowiedziałam się, że w zębach mam 12 ubytków, z których 2 zostały zaplombowane. Ostatnio te wypełnienia wypadły, a ja udałam się do innego lekarza, gdzie dowiedziałam się, że poza dwoma dziurami po wypełnieniach od Pani Doktor nie mam innych ubytków. Niech wniosek każdy wyciągnie sam ;((

Jestem mega zadowolony, jest to bardzo kompetentna osoba :). Wszystkim gorąco polecam!

Jestem mega zadowolony, jest to bardzo kompetentna osoba :).
Wszystkim gorąco polecam!

Niestety zepsuła mi dwa zęby. Żałuję tych wizyt.

Niestety zepsuła mi dwa zęby. Żałuję tych wizyt.

Zdecydowanie polecam.Pani stomatolog bardzo uprzejma i kompetentna.Zapomniałam o całym strachu przed dentystami.

Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam. Choć bardzo nie lubię wizyt u dentysty, tę u p. Gurdek-Gworek mogę z czystym sumieniem nazwać przyjemną! Za zdjęcie rentgenowskie i plombowanie dwóch zębów ze znieczuleniem zapłaciłem 200 zł. Mogłem też liczyć na "opracowanie" planu leczenia i duuuużo zrozumienia!:) Na pewno resztę ubytków też będę leczył u tej stomatolog.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Oświęcim"?

Oświęcim

Ewa Gut