dr n. med. Katarzyna Janda

Nefrolog

Pod opieką Pani Doktor mój mąż jest od ponad 2 lat. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy do Pani Docent, czujemy się bezpiecznie wiedząc, że zawsze otrzymamy pomoc i radę. Wcześniej wędrowaliśmy od jednego nefrologa do innego i było tylko gorzej. Dziękujemy Pani Katarzyno i życzymy dużo zdrowia i samych miłych chwil w Nowym 2018 roku! Alicja i Krzysztof D.

Alicja i Krzysztof D.

Wspaniała p. Doktor leczyć się u niej to przyjemność /jeśli można tak mówić jeśli się jest poważnie chorym /przez jej profesjonalizm i oddanie dla pacjenta nie odczuwa się swojej choroby.Wyleczyla mnie z bardzo poważnej choroby będę jej wdzięczny do końca życia. Wszystkiego najlepszego samych radosnych i szczęśliwych dni życzę dla pani Docent

Moim zdaniem najlepszy specjalista nefrolog w Krakowie. Trafiłam do niej 3 lata temu ze zwykłym białkomoczem, dzięki niej przeszłam szczegółową diagnostykę.

Gdyby takich lekarzy było więcej - oto moje marzenie!

Gdyby takich lekarzy było więcej - oto moje marzenie!

Profesjonalny lekarz, wiele jej zawdzięczam

Profesjonalny lekarz, wiele jej zawdzięczam

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Kraków"?

Katedra Nefrologii UJCM
Kraków