Nefrolog Kraków

Katedra Nefrologii UJCM

Kraków

Jestem pod wrażeniem po wizycie, niezwykle uprzejma Pani doktor. Bardzo miła i pomocna. Wielu lekarzy powinno z niej czerpać przykład! Widać że ma duże doświadczenie i że zna się na tym co robi. Szukałem informacji w internecie bo ze znajomymi nie chciałem o takich sprawach rozmawiać, więc popieram też i te poprzednie opinie. Bardzo dobry lekarz!
Opinia dodana przez: Łukasz
Nefrolog Kraków dr n. med. Adam Markiewicz

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam
Opinia dodana przez: Mat

Swietny lekarz,bardzo kompetentny,życzliwy
Sama jestem lekarzem ,a zarazem babcia pacjentki Pana Doktora- 5 letniej Karolinki która czuje sie dobrze.Oby takich lekarzy było wiecej. Dziekuje ,Janina Rehman
Opinia dodana przez: nina

Monika Kraśnicka

Nefrolog, Lekarz rodzinny

Szpital Uniwersytecki Kraków

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia ...
Opinia dodana przez: dd
Pod opieką Pani Doktor mój mąż jest od ponad 2 lat. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy do Pani Docent, czujemy się bezpiecznie wiedząc, że zawsze otrzymamy pomoc i radę. Wcześniej wędrowaliśmy od jednego nefrologa do innego i było tylko gorzej. Dziękujemy Pani Katarzyno i życzymy dużo zdrowia i samych miłych chwil w Nowym 2018 roku!
Alicja i Krzysztof D.
Opinia dodana przez: Alicja

Katedra Nefrologii UJCM

Kraków

Bardzo kompetentna osoba, znana mi od kilkunastu lat.
Leczy bezinteresownie i angażuje się niezwykle w całość terapii. Gorąco polecam.

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Ja jestem pacjentką w CenterMed i uważam, że to lekarz na najwyższym poziomie. Bardzo zaangażowany w pracę i pacjentem, widać, że leczenie to dla niego pasja i powołanie a nie tylko zawód.
Opinia dodana przez: Marta

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Kompetentny lekarz...super podejście do dzieci...każdy pacjent jest dla pani doktor bardzo ważny...dla każdego znajdzie czas i dokładnie wytłumaczy chorobe
Opinia dodana przez: Agnieszka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie- Klinika Nefrologii
ulica Kopernika 15c

Bardzo dobry lekarz,bardzo uprzejmy, z ogromnym taktem. Przy tym bardzo kompetentny-o ogromnej wiedzy nie tylko z zakresu leczenia nerek. Gorąco go polecam
Opinia dodana przez: magda24

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony :)

Nefrolodzy w Krakowie