lekarz Katarzyna Jungowska

Pediatra

Wspaniała ,ciepła o niesamowicie wielkim sercu .Chyba pierwszy raz w życiu spotkałam tak cudownego lekarza .Zajmuje się moją mamą od ponad roku i w życiu nie zamieniłabym Pani Doktor na innego lekarza.W pełni zajmuje się chorym ,bada dokładnie ,wszystko wytłumaczy ,jest uśmiechnięta i tu się czuje,że Lekarz jest całkowicie oddany pacjentowi.W naszej smutnej ,szarej rzeczywistości ,kiedy wiemy jaka jest sytuacja w służbie zdrowie ,kiedy rzadkością jest tak cudowny kontakt lekarza z pacjentem ,to powiem tak- miałyśmy wielkie szczęście spotkać na swojej drodze Panią Doktor Jungowską.😘😘

PO PROSTU ANIOŁ.!!!!!!!!Polecam gorąco panią doktor!!!!!!!!!!

PO PROSTU ANIOŁ.!!!!!!!!Polecam gorąco panią doktor!!!!!!!!!!

Lekarz z klasą. Wysoka kultura osobista, zaangażowanie. Polecam!

Lekarz z klasą. Wysoka kultura osobista, zaangażowanie. Polecam!

Pani doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Jest niesamowicie uprzejmą osobą, ma bardzo szeroką wiedzę, długo się zastanawia zanim coś przepisze, każdą osobę rozpatruje indywidualnie. Wyciągnęła mnie z zapalenia płuc po kiepskiej interwencji innych lekarzy. Mimo, że często chorowałam w tej chwili już 2 rok jest spokój. Zapisała mi bardzo dobre leki, które nie wywołały u mnie uczulenia, nie kolidowały z astmą i chorą tarczycą. Wszystkim życzę tylko takiej fachowej opieki lekarskiej

wspaniala lekarz ona jest aniolem najlepsza na swiecie ona potrafi leczyc

wspaniala lekarz ona jest aniolem najlepsza na swiecie ona potrafi leczyc

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk