lek. dent. Katarzyna Kunicka

Szczerze powiedziawszy nie chce mi się wierzyć w jakże długi komentarz niszczący całą reputację pani doktor , mysle ze poprostu owy rodzynek tkz ,, hejter " chyba zapomnial ze poza wizyta u stomatologa potrzeba jeszcze myc zeby conajmniej 2 razy dziennie ;) Osobiscie polecam chodze juz kilka dobrych lat i zawsze wychodze z pelna wiedza o tym jak ma wygladac moje leczenie a z wyleczonymi zebami nie mam juz zadnych problemow. Tak wiec nic tylko sie wybierac i dbac o zeby ! ;)

Podzielam opinie pozostałych osób. Nie lubię wizyt u dentysty ale cenię sobie kompetentnych i życzliwych ludzi.

Ładne panie z rejestracji zawsze poprawią mi humor przed borowaniem. Nie wiem czy mam takie szczęście czy taka jest reguła ale dość szybko udaje mi sie dostac na wizyte. Gabinet schludny, nowoczesny.

Leczymy się cała rodziną. Miła atmosfera, ładny nowoczesny gabinet,ceny niewygórnowane. Polecam znajomym i wszystkim szukającym dobrego stomatologa w naszym mieście.

Umowa z NFZ, czysto, schludnie. Umawiane wizyty zawsze na czas.

Umowa z NFZ, czysto, schludnie. Umawiane wizyty zawsze na czas.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12

Krzysztof Denis