dr Katarzyna Łoza

Dermatolog estetyczny

1,5

Wizyta za którą zapłaciłam 120zł trwała 1,5 minuty. Pani dr. bez dokładnego obejrzenia mojej twarzy postawiła diagnozę, nie podając przyczyny powstania niedoskonałości. Zero zainteresowania pacjentem, totalna olewka. Zdecydowanie nie polecam.

Jestem rozczarowana postawą pani dr. Poczułam się, jak pacjentka trzeciej kategorii, z którą nie warto nawet omówić podstawowych kwestii ani sposobu leczenia. Na moje pytania pani dr odpowiadała monosylabami. Podczas krótko trwającej wizyty dr potrzebowała konsultacji kosmetycznej i do gabinetu wparowała jakaś pani bez powitania, wdając się w rozmowę z panią dr. To nieprawdopodobne, że w placówce reklamującej się jako spa, klient czuje się, jak intruz i traktowany jest przedmiotowo. Nastawiałam się na korzystanie z usług "Kashmiru", ale już nigdy tam nie wrócę, bo klimat stanowczo mi nie odpowiada.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog estetyczny Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny