Dermatolog Estetyczny Warszawa

Warszawa Dermatolog estetyczny dr Agnieszka Kardynał

dr Agnieszka Kardynał

wizyta już od 150
Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Dorota
Warszawa Dermatolog estetyczny dr Olga Warszawik-Hendzel

dr Olga Warszawik-Hendzel

Wenerolog, Trycholog

wizyta już od 150
Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Klinika Krajewski Warszawa-Mokotów
Bukowińska 22A/3

Wykonywałam u Pana Doktora Macieja Krajewskiego wiele zabiegów laserem fraxel i repair, moja twarz wygładziła sie pomimo stosownego już mojego wieku. Nie mam tyle zmarszczek przy oczach, wokół ust i na czole. Liczne kiedyś przebarwienia na twarzy znikły bezpowrotnie.Zabiegi na szyi spowodowały, że nie muszę jej ukrywać pod apaszką lub golfem.Gdy przeglądam swoje fotografie sprzed lat żałuję, że dopiero dwa lata temu zdecydowałam sie na proponowane przez Pana Doktora zabiegi, ...
Warszawa Dermatolog estetyczny dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Wenerolog, Trycholog

wizyta już od 150
Świetna lekarka! Bardzo pomogła mi z moim problemem. Jest bardzo miłą, opanowaną i doświadczoną osobą. Wizyty u niej są zdecydowanie przyjemne i bezstresowe, dlatego z serdecznością ją polecam!
Warszawa Dermatolog estetyczny dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja
Warszawa Dermatolog estetyczny lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam
Opinia dodana przez: wyczi
Warszawa Dermatolog estetyczny dr n. med. Justyna Sicińska

dr n. med. Justyna Sicińska

wizyta już od 150
Bez zarzutu. Miałem dość stresujący problem - podejrzane znamię. Na szczęście okazało się, że to nic groźnego. Pani Doktor zachowała powagę sytuacji i potraktowała przewrażliwionego hipochondryka z pełnym zrozumieniem...
Warszawa Dermatolog estetyczny dr n. med. Agnieszka Staniewska

dr n. med. Agnieszka Staniewska

DagDerm
Pasaż Ursynowski 1

wizyta już od 100
Bardzo miła, tłumaczy przystępnie, sprawnie szybko usunęła mi bardzo liczne brodawki łojotokowe z pleców i brzucha oraz wszystkie włókniaki z szyi -dużo Oceniła znamiona. Wszystko wygoiło się w ciągu tygodnia Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Roman Pronczuk

Dermatolog estetyczny

Ambulatorium 2 Regionalnej Bazy Logistycznej - Jednostki Wojskowej 4226
Marsa 110

Witam wszystkich,
Miałam wykonanych 5 zabiegów laserem typ fraxel w klinice dermatologii i medycyny estetycznej MediDerm w Rembertowie u dr R. Prończuka.
Pierwsze trzy zabiegi miałam robione na cała twarz- chciałam uzyskać optymalny efekt na całej buzi- kolejne dwa zabiegi miałam robione na same policzki- tutaj miałam bardzo głębokie blizny potrądzikowe.
Pierwszy zabieg miałam robiony w grudniu 2009 r.- już po nim zobaczyłam zmianę na lepsze no i po miesiącu ...

Dermatolodzy estetyczni w Warszawie