Dermatolog Estetyczny Warszawa

Dermatolog estetyczny Warszawa dr n. med. Maciej Krajewski

Klinika Krajewski
Bukowińska 22A/3

świetny fachowiec pomógł mi z rozległymi kłopotami skórnymi które wcześniej nie mogłem wyleczyć, widoczny efekt był już po drugiej wizycie - polecam!

Wolny termin: 26 Cze o 16:20. Sprawdź inny. # 2

Dermatolog estetyczny Warszawa dr Agnieszka Kardynał

dr Agnieszka Kardynał

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

ul. Wielicka 38

Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: Dorota Spólnicka

Dermatolog estetyczny Warszawa dr Olga Warszawik-Hendzel

dr Olga Warszawik-Hendzel

Trycholog, Dermatolog dziecięcy

ul. Wielicka 38

Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.

Opinia dodana przez: Paulina
Wolny termin: 29 Cze o 10:40. Sprawdź inny. # 7
Dermatolog estetyczny Warszawa dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Trycholog, Dermatolog dziecięcy

ul. Wielicka 38

Świetna lekarka!!! Pani Anita jest bardzo rzetelnym fachowcem, wnikliwa, dokładna, pomocna, gotowa na wszelkie pytania, nie lekceważy pacjenta. W dodatku jest przesympatyczną osobą, pełną energii, ciepła i dowcipności. Wizyty u pani doktor to czysta przyjemność! Polecam niezdecydowanym;-)

Opinia dodana przez: D
Dermatolog estetyczny Warszawa dr n. med. Agnieszka Staniewska

dr n. med. Agnieszka Staniewska

Dermatolog, Wenerolog

DagDerm
Pasaż Ursynowski 1

Bardzo miła, tłumaczy przystępnie, sprawnie szybko usunęła mi bardzo liczne brodawki łojotokowe z pleców i brzucha oraz wszystkie włókniaki z szyi -dużo Oceniła znamiona. Wszystko wygoiło się w ciągu tygodnia Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Krystyna

EPI - CENTRUM -Laser Cl Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Płatowcowa 19/1

Pani doktor bardzo jasno i klarownie tłumaczyła mi wszystko. Czułem, że jestem w odpowiednich rękach.
Polecam gorąco

Polecam gorąco

Dermatolog estetyczny Warszawa lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam

Opinia dodana przez: wyczi