dr Katarzyna Paradowska

Pediatra

Polecam lekarza. Kompetentny, kulturalny, z super podejściem do dzieci. Zawsze trafione rozpoznanie oraz wdrożone leczenie.

Jestem zadowolona z wizyt u pani Doktor. Syn nigdy nie był leczony u niej antybiotykami, rzeczowo wyjaśniała co mu dolega i szukała dla nas rozwiązań alternatywnych w ewentualnym leczeniu.

Z tą uprzejmością i wyśmianiem to raczej u niej problem...potrafi wyskoczyć nawet z oburzeniem w stronę matki..nie jest raczej osobą grzeczną

Bardzo sympatyczna, pomocna. Odpowie na każde pytanie, wysłucha. Dokładnie bada dziecko. Nie spieszy się.

dla pani dr dziecko jest najważniejsze, po prostu: tak trzymać pani doktor :) ps. nawet glupie i proste pytania nie sa lekcewazone czy "wysmiane"

Wciąż poszukujesz "Pediatra Pabianice"?

Wschodnia 9

szpital im biernackiego