Filtruj terminy

Pediatra Pabianice

Pabianice

Jest to bardzo dobry lekarz.Zawsze bardzo dokładnie bada dziecko poświęcając temu dużo uwagi.Dodatkowo to bardzo sypmatyczna i ciepła osoba, która nigdy nie odmówi pomocy.Serdecznie ją polecam.

"Waltera"Janke 1/28
95-200 Pabianice

Polecam w 100% Panią Doktor.Od 14 lat dzieci są pod opieką pediatry. Nie miałam nigdy żadnych zastrzeżeń. Zawsze byłam dokładnie poinformowana o stanie zdrowia dzieci powiklaniach czy dalszym leczeniu. Dzieci chętnie poddawały się badaniu.
Opinia dodana przez: Milena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAC-MED
ulica Podleśna 4/2
95-200 Pabianice

Bardzo dobra i fachowa pomoc, polecam szczerze Panią doktor Maciejewską Franczak, która dzieli się nie tylko dużą wiedzą, ale także sercem... wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Julia

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

Nie mam słów pochwały dla pani doktor. Trudno spotkać się z tak cudownym podejściem lekarza do pacjenta i jego rodziny. Naprawdę szczerze polecam. Pani doktor szczerze przejmuje się pacjentem!
Opinia dodana przez: Katarzyna

20 stycznia 18
92-500 Pabianice

super lekarz.dzięki tej P.doktor mój syn wielu chorobach wyszedł szybko na prostą.A lekarze rodzinni wiecznie szprycowali antybiotykami zero podstawowych badań.poprostu polecam warto w tej chwili prowadzi p.doktor moich 2synów.pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Magdalena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Polecam lekarza. Kompetentny, kulturalny, z super podejściem do dzieci. Zawsze trafione rozpoznanie oraz wdrożone leczenie.
Opinia dodana przez: Joanna

PRZYCHODNIA KAMED
WYSPIAŃSKIEGO
95-200 Pabianice

Zdecydowanie polecam, kompetentny na prawidłowym stanowisku lekarz pediatra. Zdiagnozował u mojej córeczki zapalenie płuc gdy ja nawet nie byłam tego świadoma dziecko nie gorączkowało, nie kasłało zero objaw jakiejkolwiek choroby. A tu okazuje się, że jest chora! Od razu zostałam skierowana na RTG klatki piersiowej i skierowanie do szpitala. Podobnie było z alergią, nie widziałam objawów a okazało się, że są i córeczka jest uczulona na wiele produktów. Lekarz zalecił ...

szpital im biernackiego
jana pawła
95-200 Pabianice

Profesjonalne podejście. Życzyła mojego syna Bartka gdy tylko jest potrzeba można również zadzwonić do pani doktor i poprosić o konsultacje zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów a także jeśli już przyjeżdża to nie jak inni lekarze szybko szybko tylko o słucha dziecko Przeprowadzić wywiad a gdy sporządza swoje notatki również obserwuje zachowanie dziecka. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Tomasz

Wschodnia 9
95-200 Pabianice

Ja jestem zadowolona z Pani doktor bylam u niej zaraz po urodzeniu synka poniewaz moj lekarz byl na zwolnieniu a teraz Pani doktor byla u nas na wizycie prywatnej i jestem bardzo zadowolona Interesuje sie dzieckiem Polecila leki ktore w koncu pomogly przy bardzo bolesnym zabkowaniu skierowanie już drugi raz dostalam bez problemu i od razu Nie wiem skad w takim razie takie opinie negatywne sie zdarzaja
Ja mam ...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Nie polecam. Byliśmy u niej zaszczepić syna (do naszej lekarki trzeba było długo czekać, ta miała najszybszy wolny termin). Zbadała dziecko, stwierdziła, że ma zaczerwienione gardło, do karty wpisała zapalenie gardła i dziecka nie zaszczepiła. Przepisała lekarstwa, które kosztowały prawie 100zł. Dziecko nie wyglądało na chore i nic mu nie dolegało, więc poszliśmy skonsultować się do drugiego lekarza, który po zbadaniu powiedział,że syn jest zdrowy i absolutnie nie ma czerwonego ...
Opinia dodana przez: Natalia

Pediatrzy w Pabianicach